e
sv

Zoom Ücretsiz Hesaplar İçin 40 Dakika Sınırını Kaldırıyor!

yasam zoom 40 dakika suresi kaldiriyor ana resim teknodeha.com | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zoom Ücretsiz Hesaplar İçin 40 Dakika Sınırını Kaldırıyor!

Zoom adlı uygulama para ödemeden kullanılan hesaplarda tek seferde en fazla 40 dakika görüşme süresini belirli zamanlarda kaldırma kararı aldı. Pandemi sürecinde fazlasıyla popüler olan konferans uygulaması yılbaşı sürecinde ücretsiz hesap kullanıcıları için bulunan 40 dakika süre limitini kaldırma kararı aldı. Pandemi döneminin popüler şirketi insanların uygulama üzerinden yılbaşını rahatça kutlayıp, sevdikleriyle birlikte olabilmesi için bu kararı aldıklarını belirtti.

Zoom

İşte pandemi döneminin en popüler şirketlerinden biri olan  Zoom‘un belirli zamanlar arasında kaldıracağı görüşme süreleri:

Türkiye Saatinde 17 Aralık Perşembe Günü Saat 18:00‘dan, 19 Aralık Cumartesi Saat 14:00‘a Kadar  40 Dakika Kısıtlaması Olmayacak.

Türkiye Saatinde 23 Aralık Çarşamba Günü Saat 18:00‘dan, 26 Aralık Cumartesi Saat 14:00‘a Kadar 40 Dakika Kısıtlaması Olmayacak.

Türkiye Saatinde 30 Aralık Çarşamba Günü Saat 18:00‘dan, 26 Aralık Cumartesi Saat 14:00‘a Kadar 40 Dakika Kısıtlaması Olmayacak.

 

Zoom

 

Zoom‘u kullanan kişiler belirli saatler içerisinde iken ücretsiz hesap kullanıyorlar ise 40 dakika kısıtlamasının kaldırılması için yapmaları gereken hiç bir şeyin gerekmediği açıklandı. Belirli saatler içerisinde Zoom otomatik olarak 40 dakika kısıtlamasını kaldırıyor. Kısacası sizin ayrıca yapmanız gereken bir şey bulunmuyor, bu etkinlikten yararlanmak için sadece kısıtlamanın kaldırıldığı saatlerde konferans odalarında bulunmanız yeterli.

Zoom’un yıl başı sürecinde ücretsiz olması hakkındaki görüşlerinizi aşağı tarafta bulunan yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buraya tıklayarak göz atabilirsiniz

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Aysima
  1 sene önce

  Teşekkürler işime yaradı elinize sağlık.

  yorum beğen