e
sv

Zack Snyder’s Justice League Mart 2021’de Yayımlanacak

zack snyders justice league mart 2021de yayinlanacak tSpfJsYU | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zack Snyder’s Justice League Mart 2021’de Yayımlanacak

Bildiğiniz üzere 2017 yılında Justice League isimli DC’nin birebir isimli grubundan ve çizgi roman serisinden uyarlanan bir sinema yayınlandı. Sinema ne yazık ki direktör değişikliğinden dolayı beklenileni veremedi. Yıllar sonra sinemanın asıl direktörü kendi versiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Bir müddettir üretim etabında olan sinemanın de yayın tarihi açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., CEO’su sinemanın birkaç ay içinde yayımlancağını söylemişti ve dediği üzere de oldu. Son açıklamaya göre Zack Snyder’s Justice League , Mart 2021’de HBO Max üzerinde yayınlanacak.

Ne yazık ki tam tarih belli değil lakin genelde ayın başlarında yayımlandığını da hatırlatalım. HBO Max ne yazık ki şu anda sadece Amerika’da bulunuyor. Geriye kalan ülkelerde bu sinemanın nasıl yayınlanacağı şimdi bilinmiyor.

Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder ve stüdyonun sineması birebir vakitte IMAX salonlarda da vizyona sokması üzerine konuştuğu biliniyor lakin 4 saatlik bir sineması sinemalarda izlemek ne kadar yanlışsız bilemiyoruz. Umuyoruz ki sinema en azından ülkemizdeki bir dağtıtıcı şirkete verilir ve sinemayı bizler de izleyebiliriz. Aksi takdirde Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçeneklerine de sahip olamayacağız. Bu durumda da İngilizce bilmeyen izleyiciler yapımdan mahrum kalacak.

Beklenen oyun, Mart 2021 tarihinde birer saatlik 4 kısım halinde yayınlanacak. Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Zack Snyder’s Justice League Mart 2021’de Yayımlanacak