e
sv

Yılbaşı Gecesi İçin En İyi Online Parti Oyunları

yilbasi gecesi icin en l online parti oyunlari AyT9NFaW | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yılbaşı Gecesi İçin En İyi Online Parti Oyunları

Tüm dünyada tesirini sürdüren pandemi nedeniyle 2020 yılına konutumuzda ve sevdiklerimizden uzak veda edeceğiz. Multi-player oyunlar yılbaşı gecesinde arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak en düzgün alternatif olabilir. Sizler için en uygun ‘parti oyunları’ listesini hazırladık.

Knowledge is Power

PlayStation 4 ve akıllı telefonunuzu birbirine bağlayan PlayLink sistemi sayesinde arkadaşlarınız oyuna taşınabilir uygulamayı indirip dahil olabilir. PlayLink’in PS4TM  sistemine özel getirdiği üretimlerden biri olan Knowledge is Power en az 2 en fazla 6 kişi ile oynanan bilgi oyunu. Oyunu oynayabilmek için tüm oyuncuların tıpkı odada bir PlayStation 4 etrafında toplanması gerekiyor. Oyunda bulunan çeşitli kategorilerden kendinize en güvendiğinizden başlayabilir, buz delmek ve ekrandaki kiri temizlemek üzere çılgın güç oyunlarını işin içine katarak rakiplerinizi yavaşlatabilirsiniz.

knowledge is power | Tekno Deha

That’s You

Seslendirmelerini İstek Karaağaç’ın yaptığı, Türkçe dublajlı That’s You arkadaşlarınızı ne kadar uygun tanıdığınızı fark edebileceğiniz bir oyun. En fazla 6 kişi ile oynanan bu oyuna dahil olabilmek için PlayStation 4 sistemine ana oyunu kurmanız ve akıllı telefonunuza oyunla birebir ismi taşıyan fiyatsız uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Lunapark, perili köşk üzere ilgi cazip farklı ortamlara seyahat yapabildiğiniz That’s You oyununun temel hedefi, arkadaşlarınızı ne kadar tanıdığınızı sınamak. Sorulara verdiğiniz yanıtlar arkadaşınızın yanıtlarıyla birebir olmazsa puan kazanamıyorsunuz.

thats you | Tekno Deha

Monopoly Plus 

Uzaktan oynamayı destekleyen Monopoly Plus, PS Plus hesabı olan en fazla 6 oyuncu ile oynayabileceğiniz, efsaneleşmiş Monopoly oyununun dijitale entegre edilmiş hali. Yeni çağın Monopoly’sinde ortadaki 3D kent siz oynarken daima gelişiyor. Süratli zar ve farklı 6 oyun kuralından oluşan bu oyunda kuralları belirleyebilir, rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

monopoly plus 2 | Tekno Deha

Among Us

Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından yayımlanan Among Us, uzayda birçok mürettebat ve en az 1 en fazla 3 sayıda sahtekarın yer aldığı bir toplumsal çıkarım oyunu. 4-10 kişiyi destekleyen oyunda mürettebatın hedefi, sahtekarları belirleyerek onları ortadan kaldırarak misyonları tamamlamak.

amongus | Tekno Deha

Frantics

Arkadaşlarınızı ve ailenizi zekanız ile alt edebileceğiniz Frantics, dört oyuncuya kadar takviye veren küçük bir oyun. Tüm cümbüş bir PS4TM  çevresine gerçekleştiği için oyuncular tıpkı odada bulunmalı ve akıllı telefonlarına Frantics yardımcı uygulamasını indirmelidir. Türkçe lisan dayanağına sahip bu oyun, öbür PlayLink takviyeli oyunlara nazaran daha aksiyonlu. Oyunda çeşitli hayvan dostlarımız tilkinin önderliğinde rakiplerini zalimce elemeye çalışıyor.

oyun | Tekno Deha

 

Web sitemizde bulunan benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI