e
sv

Apple’ın AirPods 3. Nesil Kulaklıklarının Fotoğrafı Sızdı

Yeni Airpods 3 Kulaklıklar Ortaya Çıkıyor
avatar

Taha Berk Çelik

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın AirPods 3. Nesil Kulaklıklarının Fotoğrafı Sızdı

Yeni gelen iddialara göre Apple’ın yeni AirPods 3 kulaklıklarının tasarımı ve özellikleri tahminen belli oldu. İddiaların devamı ve ayrıntıları haberimizde…

Yeni AirPods 3 Kulaklıklar Ortaya Çıkıyor

AirPods’ların Görüntüsü Ortaya Çıktı

Yeni AirPods 3 Kulaklıklar Ortaya Çıkıyor

Apple’ın 3. nesil, AirPods 3 model kablosuz kulaklığının görüntüleri ortaya çıktı. Japonya’da olan bir internet sayfası tarafından sızdırılan fotoğraflara göre AirPods 3, görünüş ve tasarım olarak AirPods Pro modeliyle aşırı benzerlik gösteriyor.

Apple’ın standart AirPod’ları yeniden tasarlandığı söylentileri daha resmi olmasa da düşünülüyor.

Ortaya çıkan bazı raporlar, Apple’ın yakın bir zaman içerisinde piyasaya sürmeyi planladığı ürünler arasında bir de üçüncü nesil bir Bluetooth kulaklığın yer aldığını gösteriyor. “AirPods 3” olarak isimlendirileceği iddia edilen yeni kulaklıkların oldukça etkileyici bir tasarıma ve gelişmiş özelliklere sahip olması bekleniyor.

 

AirPods Pro’dan Daha Ucuz Olup Benzeri Bir Cihaz Olacaktı

Yeni AirPods 3 Kulaklıklar Ortaya Çıkıyor

Daha önceki paylaşılan Bloomberg bağlantısına göre, üçüncü nesil modelin Pro gibi aktif gürültü engellemeyi desteklemeyeceğini, ancak pille ikinci nesle göre daha uzun süre dayanabileceğini ve yeni bir kablosuz yonga sahip olabileceğini ortaya atmıştı. Ancak 52Audio’nun raporu, içerisinde olan benzer donanımlar sayesinde yaklaşan AirPods’lara gelen aktif gürültü önleyicisinin iptalinin olmasının “yüksek olasılıklı” olacağını iddia etmişti. Ayrıca aynı şekilde uzamsal ses ise, şu anda sadece AirPods Pro’ya ve AirPods Max modellerine özeldir.

10378657234994 | Tekno Deha

 

Eğer ortalıkta dolaşan söylentiler doğru ise, yeni çıkacak olan Apple kulaklıkları Mart ayının başlarında satışta görebileceğiz. Gelsin ya da gelmesin, böyle bir cihaz gerçekten güzel olabilir. Apple AirPods alıcılarına Pro’nun en büyük avantajlarından bazılarını kısarak, daha düşük bir fiyata yine kaliteli olacak şekilde sağlayabilir.

 

Yeni tasarımı ortaya çıkan Apple kulaklıkların tasarımı ve özellikleri hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu yazımız hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve mobil kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. teknodeha.com