e
sv

Yeni Mercedes Benz S Türkiye’de! İşte fiyatı

yeni mercedes benz s turkiyede iste fiyati | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Mercedes-Benz S Türkiye’de! İşte fiyatı

Baştan aşağı yenilenen ve lüks segmentte bulunan Mercedes-Benz S Serisi, yıl bitmeden Türkiye’de satışa sunuldu. İşte yeni serinin fiyatı.

Geçtiğimiz yıl en itibarlı serilerinden biri olan S-Serisi’nde değişikliğe gideceğini açıklayan Mercedes-Benz, büsbütün yenilediği ve farklı teknolojik özelliklere sahip olan aracını Türkiye’de piyasaya sundu.

 Mercedes-Benz S

Ülkemize gelen birinci modellerden olan S 400 d 4MATIC L versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni S-Serisi’nde 2.9 litre hacimli turbo 6 silindirli dizel motor 330 beygir güç üretirken, 700 Nm azamî tork sunuyor. Araç kilometre başına ortalama 8 litre yakıt tüketiyor.

Ünlü araba üreticisi MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi) isimli multimedya ekranı ve dijital gösterge paneli ile şoför odaklı üst seviye sürüş tecrübesi sunuyor.

 Mercedes-Benz S

Araç tıpkı vakitte Energizing konfor programları aracılığıyla şoför ve yolculara ergonomik ve konforlu bir seyahat yaşatıyor. Bu program dahilinde kapsamlı koltuk ayarı, etkin ambiyans aydınlatması, çeşitli masaj modları ve 4 istikametli sırt dayanağı yer alıyor.

yeni mercedes benz s turkiyede iste fiyati 5 | Tekno Deha

Ön plandaki özelliklerden olan E-Active Body Control ile, süspansiyon sistemi kullanılarak araç gövdesi yükseltilebiliyor. Çukurlu yollarda yahut toprakta bu özellik otomatik olarak etkinleşiyor.

Yeni S-Serisi Türkiye’de birinci etapta S 400 d 4MATIC L modeliyle 3 milyon 713 bin 500 TL’den satışa sunuldu.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI