e
sv

Yeni Jenerasyon Volkswagen Caddy Türkiye Piyasasına Giriyor

yeni jenerasyon volkswagen caddy turkiyede iste fiyati ve ozellikleri tIK5N6WI | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Jenerasyon Volkswagen Caddy Türkiye Piyasasına Giriyor

Geçtiğimiz yılın başında örtüsü kaldırılan yeni jenerasyon Volkswagen Caddy, Ocak ayının son haftası Türkiye’de satışa sunuluyor. Yeni Volkswagen Caddy fiyatı ‘Cargo’ versiyonu ile 172.900 TL’den başlıyor.

Panel Van ve Kombi olmak üzere iki farklı karoserle satışa sunulan Caddy’nin beşinci kuşağında donanım düzeyleri de yenilendi. Temel model ‘Impression‘ ismi ile pazara sunulurken, bir üst modeli ‘Life‘, premium model ‘Style‘ ismi ile satışa sunuluyor. Panel Van modelleri ise ‘Cargo’ ismini almış durumda.

Yeni teknolojileri ve yeni dizaynıyla sınıfının en argümanlı modeli olmayı sürdüren Yeni Caddy’nin ‘Impression’ modeli 224 bin 900 TL’den, ‘Life’ modeli 241 bin 900 TL’den, ‘Style’ donanım düzeyindeki modeli ise 279 bin 900 TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarla satın alınabiliyor. Caddy’nin ‘Cargo’ versiyonu ise 172 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Caddy ile birlikte birinci sefer sunulmaya başlanan Panoramik Cam Tavan (opsiyonel) ise lansmana özel fiyat avantajıyla 15 bin TL yerine 10 bin TL’ye satışa sunuluyor.

Volkswagen Caddy Tekno Deha

Yeni Caddy, büsbütün dokunmatik tuşlara sahip yeni ön konsolu ve dijital ekranıyla artık çok daha teknolojik. Dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, geniş iç yerin da tesiriyle konfor düzeyini daha da artırıyor. Gösterge paneli ve denetim elemanları büsbütün tekrar tasarlanan Yeni Caddy’de, donanım düzeyine bağlı olarak ‘Cargo’ ve ‘Impression’ donanım düzeyinde 6,5; ‘Life’ ve ‘Style’ donanımda ise 8,25 inç ekrana sahip multimedya sistemleri standart olarak sunuluyor.

Volkswagen Caddy

Yeni Caddy’nin iç dizaynında sunulan LED iç aydınlatmalar, AGR sertifikalı ergoComfort şoför koltuğu, harici 230V’luk aygıtlar için güç kaynağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği araç içindeki konforu artıran önemli özellikler. Caddy’nin beşinci kuşağında sunulan bir başka yeni bir özellik var. Daha yeterli iklim denetimi sağlayan ve aracın art kısmına kadar ulaşan yeni art yolcu kısmı havalandırma kanalları.

Volkswagen Caddy Tekno Deha

En baz donanımdan başlayarak standart olarak sunulan sürüş takviye ve güvenlik sistemleri ortasında; Acil Davet Sistemi eCall, Şerit Takip Asistanı, Sürat Sabitleyici, Elektronik Diferansiyel Kilidi EDL, Elektromekanik el freni ve Auto Hold, Şoför ve yolcu için yan, perde ve orta hava yastıkları, Elektrikli çocuk kilidi, Sürüş esnasında ön kamera ve radar sayesinde tehlikeli durumlarda devreye giren acil frenleme özellikli ‘Front Assist’, Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist” yer alıyor.

Yeni Caddy’de sunulan, 4 silindirli büsbütün yenilenmiş motor, kendi segmentinde birinci defa kullanılan yeni çift püskürtmeli SCR teknolojisi sayesinde 2021 yılı içinde geçilmesi zarurî olan Euro 6d-ISC emisyon standartlarını sağlarken hem ekolojik hem de ekonomik bakımdan olumlu çıktılar yaratıyor. 2.0 litrelik TDI motor, 122PS güç ve 320Nm tork ile yüksek performans sunarken, manuel viteste yaklaşık yüzde 10, DSG otomatik viteste ise yaklaşık yüzde 15 oranında yakıt tasarrufu sağlıyor.

Peki ya sizin bu araç hakkındaki düşünceleriniz nedir? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yeni Jenerasyon Volkswagen Caddy Türkiye Piyasasına Giriyor