e
sv

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi Belli oldu

xiaomi mi 11 pro tanitim tarihi asik r oldu JPItg1FZ | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz gün amiral gemisi modeli Mi 11‘i tanıtan Xiaomi, çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Mi 10’dan sonra Mi 10 Pro ve Ultra modellerini tanıtan Xiaomi, Mi 11’de de tıpkı stratejiyi izleyebilir. Mi 11 tanıtımının akabinde, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi için de söylentiler yayılmaya başladı. Telefonun Şubat ayında gelmesi bekleniyor.

Ultra modelinin gelip gelmeyeceği ile ilgili şimdi bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi belli oldu: Şubat ayında gelebilir

Xiaomi Mi 11, Mi 10’a kıyasla daha düzgün bir ekran ve geliştirilmiş şarj performansı ile geldi. 108 Megapiksel kamera sensörüne ek olarak telefonun en dikkat çeken özelliklerinden birisi de Snapdragon 888 işlemcisi oldu. Mi 11 Pro modelinin de birkaç değişiklik dışında misal özelliklere sahip olması bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Pro

Muteber kaynaklardan birisi olan Digital Chat Station’a nazaran, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi Şubat ayında olacak. Telefonun, Bahar şenliği olarak da bilinen Çin Yeni Yılı‘ndan sonra 12 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor. Pekala Mi 11 Pro özellikleri nasıl olacak?

Mi 11 Pro’nun, Mi 11 ile tıpkı işlemci ve ekrana sahip olması bekleniyor. Temel değişiklikler art kamera ve batarya tarafında yaşanabilir. Pro modelinde 120W süratli şarj teknolojisini görebileceğimiz üzere, bu özelliğin Ultra modeline saklanma ihtimali de var. Bu durumda, Pro modelinde 100W süratli şarj teknolojisini görebiliriz. Mi 11 Pro, süratli şarj performansına ek olarak daha büyük bir batarya ile de gelebilir. Bataryaya ek olarak Mi 11, art tarafta telefoto lens içermiyor. Bu lens, Mi 11 Pro modeli ile kullanıcılara sunulabilir.

Tüm bunlara ek olarak Xiaomi Mi 11 Pro, ön tarafta ekran altı kamera ile gelebilir. Xiaomi’nin uzun vakittir ekran altı kamera teknolojisi üzerine çalıştığı biliniyor. Lakin, bu özelliğin birinci olarak hangi modelde sunulacağı bilinmiyor.

Mi 11 Pro’da olmasını istediğiniz özellikleri neler?

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI