e
sv

Xiaomi Mi 11 Kesimlerine Ayrılıyor!

yeni tanitilan xiaomi mi 11 kesimlerine ayriliyor | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Büyük bir heyecanla beklenen Xiaomi’nin en son akıllı telefon modeli Mi 11 dün Çin’de düzenlenen bir aktiflikle tanıtıldı. Telefonun sade tasarımı, geride konumlandırılan dev kameranın hali ve öbür pek çok özelliği gündem konusu haline geldi. Global tanıtımına daha vakit olan telefonun Çin’de kesimlere ayrıldığı bir görüntü yayımlandı. Xiaomi Mi 11 modüllerine ayrılıyor ve iç kısımdaki bütün ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Xiaomi Mi 11 modüllerine ayrılıyor

Akıllı telefonların kesimlerine ayrılması ya da şiddetli testlerden geçmesi artık hepimizin alışık olduğu rutin bahisler haline geldi. Artık de Aiao Technology isimli YouTube kanalında Mi 11’in içi açılıyor. Telefonun dev kamera modülü, ekrandaki teknolojiler ve başka ayrıntıların net bir halde görüldüğü görüntüde telefonun gelişmiş donanım özellikleri gözler önüne seriliyor.

Xiaomi Mi 11 kesimlerine ayrılıyor!

Telefonun birinci etapta kutudan çıktığı üzere karşılaştığı testlerden birisi ekranının sivri cisimlerle sınanması oluyor. Öncelikle ekranın çizilmelere karşı dayanıklılığının ölçüldüğü görüntüde Mi 11’in ekranı biraz da olsa çiziliyor. Bir sonraki adımda ise telefonun içi açılıyor. İlerleyen dakikalarda ise dkonut kamera modülü ve batarya suramı, ısınmaya karşı alınan bol ölçüde bakır folyo tedbiriyle karşılaşıyoruz.

Xiaomi Mi 11 kesimlerine ayrılıyor!

Görüntüde bakır uçlar çıkartıldıktan sonra, flaş belleğin yanında orijinal Snapdragon 888 işlemcisini görebiliyoruz. Sıvıya maruz kalma durumanda telefonu müdafaası ismine özel yapıştırıcılar kullanılıyor. Telefonun batarya tarafında ise karşımıza 4.600 mAh çıkıyor ve telefonun büyük bir batarya ile geldiğini görüyoruz.

Ayrıca telefonun detaylı özellikleri için: Xiaomi Mi 11 Özellikleri – Epey

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI