e
sv

Xiaomi Ceo’sundan Net Soru: 1500 Dolarlık Telefon Satsak Alır Mısınız?

xiaomi 1500 dolarlik telefon tekno deha 2 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Ceo’sundan Net Soru: 1500 Dolarlık Telefon Satsak Alır Mısınız?

Son dönemin teknolojik gelişmelerine yenilikleriyle katkı sunan pek çok yapı var. Xiaomi CEO’su tarafından ön plana çıkarılan çalışmalarda da bu durum karşımıza çıkıyor sürekli. Bu yüzden pek çok marka ve yapı kendine dair daha etkili çalışmalar sunmaya hazırlanıyor. Xiaomi CEO’su da bu konuda bir çalışma yaptı ve 1500 Dolarlık telefon yaparsak alır mısınız diye soru sordu. Katlanabilir yeni telefona dair ipuçları da bunun içinde bulunuyor haliyle.

Çinli telefon üreticisi Xiaomi, pek çok konuda bütçe dostu cihazlarıyla insanlara hitap etmiş ve beğenileri de böyle kazanmış bir firma. Bildiğiniz gibi bu firmanın içeriğinde genellikle güzel ve sade, yalın özellikler olsa da güçlü cihazlar üretiyor. Bu yüzden de amiral gemisi konusunda rakiplerinin çok altında fiyatlar sağlıyor. Para vermek istemeyen herkes için bir alternatif olan Xiaomi, bu konuda da kendine has bir tarzda ekonomik ve kaliteli imgesiyle çalışmalarına devam ediyor.

Xiaomi 1500 dolarlık telefon

Geçtiğimiz yıl duyurulan Mi 10 ultra ile bu durum değişse de, o cihaz her türlü güçlüydü. Hiçbir akıllı telefonun 700 dolardan üzerinde bir fiyatı hak etmediğini söyleyen Xiaomi, bu sefer kendisiyle ilgili çelişmeye başladı. Ya da dönem değişti de döneme ayak uyduruyor da diyebiliriz. Bütçe dostu akıllı telefon markası ünvanından kopacak gibi olan Xiaomi, kendine has bir yapıda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bakalım nasıl bir yapıda ilerleyecekler derken CEO tarafından bir açıklama ya da bir soru ön plana çıktı! 1500 dolara telefon yapsak alır mısınız?

Xiaomi’den 1500 dolarlık bir cihaz bekleniyor!

Ceo Lei Jun, geçtiğimiz günlerde resmi Weibo hesabından bir paylaşım yaptı ve 1500 dolarlık bir akıllı telefonun tanıtılması halinde alıp alınmayacağını sordu. Bu yüzden de insanlar bu konuyu oldukça merak ettiler. Bakalım nasıl bir cihaz oluşacak ve ön plana neler çıkacak. İnsanlarla ilgili bu tarz bir gelişimin ve girişimin özelliklerini merak eden herkes, eminiz ki yeni bir teknolojinin de peşinden gidecek gibi görünüyor. Bu yüzden süreçleri ve farklı yaklaşımları kendinize göre çok daha net bir şekilde ortaya çıkarın ve yapılacak her yeni duyuruyu karşınıza çıkarmaya devam edin.

xiaomi 1500 dolarlik telefon tekno deha | Tekno Deha

Xiaomi tarafından çıkarılacak olan 1500 dolarlık cihaz ülkemizde yaklaşık olarak 15.000 TL bandına tekabül ediyor. Yani vergilerle birlikte ortalama bu fiyatta olacak olan cihaz için siz ne düşünüyorsunuz? Alır mıydınız böyle bir cihaz?

Yakın gelecekte katlanabilir telefonların artması gibi bir gündem olabilir. Şu sıralar ülkemizde çok fazla adı duyulmuyor ama kesinlikle böyle bir çalışmanın olacağı aşikar bir gerçek. Bakalım bu durumda insanlar ne gibi bir yenilikle kendilerini mutlu edecekler.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.