e
sv

Xbox ’ın Yeni Oyun Kontrolcüleri Göz Alıyor

XBOX PULSE RED HAKKINDA HERSEY 1 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft‘un Sony ile rekabetinde can damarı olan Xbox, kullanıcılarıyla irtibatı koparmamak için yenilikler sunmaya devam ediyor. Yakın zamanda çıkardığı iki farklı oyun konsolu ile ivme yakalayan Xbox, yeni oyun kumandası Pulse Red‘i ön siparişe açtı.

Kırmızı renk ile gelen kontrolcü yeni konsollar ile sunulan kontrolcü ile aynı donanım ve teknik özeliklere sahip olan Pulse RedUSB-C bağlantı noktası ve özel paylaşım düğmesi gibi aynı denetleyici yeniliklerinin tümünü de barındırıyor.

Xbox’ın yeni temaya sahip oyun kumandası göz alıyor

Beyaz arka kasası, siyah tamponları ve D-pad‘i göz önüne alındığında, lansmanda tanıtılan kontrolcü de olduğu gibi Shock Blue renk grubuna tasarım açısından çok benziyor. Benzer şekilde yeni tanıtılan kontrolcü de ABXY tuşları kırmızı olarak göze çarpıyor. Bu haliyle çarpıcı bir görünüm elde eden Pulse Red, oyun severlere iddialı bir şıklık sunuyor.

Şu an için yalnızca ön siparişe açılan yeni Xbox Oyun Kumandası Pulse Red, 65 dolar fiyat etiketine sahip. Yeni nesil kontrolcünün ne zaman Türkiye‘ye geleceği ve hangi fiyat aralığında satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak oyun konsollarının fiyatlarında indirme gidildiği düşünülürse, yeni tasarıma sahip kontrolcünün de hatrı sayılır bir fiyata sahip olacağı düşünebilir.

Microsoft Pulse Red Xbox Series Kolu Ortaya Çıktı - PC Hocası

Bence çok şık bir tasarım olmuş hem sade ve kırmızı yakışmış sizce kontrolcü nasıl ? Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bunun gibi daha birçok makale için TEKNODEHA

etiketlerETİKETLER