e
sv

Wonder Woman 1984’ün Açılış Sahnesi ve İnceleme Puanları Paylaşıldı

wonder woman 1984un acilis sahnesi ve inceleme puanlari paylasildi 4zOriAOc | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Wonder Woman 1984’ün Açılış Sahnesi ve İnceleme Puanları Paylaşıldı

Bu yılın DC tarafında en çok beklenen filmi olan ve salgın sebebiyle sürekli ertelenen Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984’ten yeni bir video paylaşıldı. Sürekli ertelenmesi sebebiyle üzülen hayranları mutlu etti. Yakın bir tarihte de filmin vizyona gireceğini ekleyelim.

Vizyon tarihine çok kısa bir süre kalan filmin inceleme puanları ve filmin açılış sahnesi paylaşıldı. İnceleme puanlarına baktığımızda Rotten Tomatoes üzerinde 71 farklı eleştirmenin incelemesini görüyoruz ve verdiği puanların ortalaması %89. Metacritic üzerinde ise 26 farklı inceleme bulunuyor ve ortalaması 68. Genel olarak yorumlara baktığımızda ise en az ilk film kalitesinde bir filmin bizleri beklediğini söylemek gerek. Yani karşılaşacağımız filmin oldukça yüksek bütçeli ve kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir bu filmi bekleyen hayranları tatmin edecek bir yapım olacak.

Wonder Woman

Paylaşılan video ise filmin açılış sahnesine ait bir video. genel oalrak ortamı, çevreyi ve geçmişi gösteriyor gibi duruyor. Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihi 25 Aralık 2020. Film vizyona girdiği gün Amerika’da HBO Max üzerinden de kısıtlı bir süreliğine yayınlanacak.

Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Kristen Wiig gibi isimler bulunuyor.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.