e
sv

Whatsapp Sesli Mesajları Atmadan Dinleme Özelliği Getiriyor

whatsapp sesli mesaj atmadan önce dinleme özelliği
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Whatsapp Sesli Mesajları Atmadan Dinleme Özelliği Getiriyor

Bir dönem yayımladığı gizlilik politikası sebebiyle eleştiri yağmuruna tutulan Whatsapp, şimdilerde yeni bir özellik getirmeye hazırlanıyor. WABetaInfo tarafından keşfedilen ve şimdilik geliştirme aşamasında olan bu özellik, birbirlerine sesli mesaj gönderen kişilerin hayatlarını kolaylaştıracağa benziyor.

Whatsapp tarafından geliştirilen özellik gönderilecek olan sesli mesajların gönderilmeden önce kontrol edilmesini sağlıyor. Peki bu tam olarak ne demek? Bu özellik sayesinde kullanıcılar bir sesi kaydettiklerinde sesi karşı tarafa göndermeden önce dinleyip gönderebilecekler. Bu sayede ses kalitesinden emin olunamaması gibi durumlarda uygulama kullanıcılarının işleri bir hayli kolaylaşacak.

Whatsapp sesli mesaj

Whatsapp Sesli Mesaj Özelliği Nasıl Gözükecek?

Kullanıcılar, yeni özelliğin herkese açılmasıyla birlikte ses kaydı yaparken “Review” yani “Gözden Geçirmek” olarak bir buton ile karşılaşacaklar. Bu butonu kullanan kişiler ses kaydını karşı tarafa göndermeden baştan sona kadar dinleyebilecek. Böylelikle ses kaydını karşı tarafa atmadan içeriğini dinleyebileceğiz.

whatsapp sesli mesaj

Bu özellik yapmadan ses kaydını kontrol etmenin tek yolu karşı tarafa yollamak ancak karşı tarafa yolladıktan sonra kontrol etmenin pek de bir anlamı kalmıyor.

Whatsapp’dan bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu özellik hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.