e
sv

Valorant Yeni Ajan Astra ve Yeni Savaş Bileti

Adsiz tasarim | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Yeni Ajan Astra

Öncelikle Astra adlı ajanımızdan bahsedelim. Astra Ganadan gelen bir ajandır. Ajanımız Kontrol Uzmanı rolü ile gelmektedir. Astra aslında isminden de anlaşılacağı üzere Astral Güçler vb. şeylere dikkat cekmektedir.

Aşağıdaki fotoğraflara baktığınızda ajanımızın nasıl göründüğünü anlamış olacaksınız.

Valorant Yeni Ajan ve Yeni Savaş Bileti

C Yeteneği: Yercekimi Kuyusu

Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı ETKİNLEŞTİRİN. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilerek, tüm oyuncular hala içeride kırılgan hale getirilir.

Q Yeteneği: Nova Nabız

Bir Nova Nabızını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur, ardından bölgedeki tüm oyuncuları sarsarak saldırır.

E Yeteneği: Bulutsu

Bir Nebulaya dönüştürmek icin yeteneği açın. Kısaca smoke.

F Yeteneği: Dağıt

Dağıtmak için Yıldız üzerinde (F) kullanın, bir gecikmeden sonra yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Nebula (Smoke) oluşturur.

X Yeteneği: Astral Form / Kozmik Bölünme

Yıldızları birincil ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları bir Nova Pulse, Nebula veya Gravity Well’e dönüştürebilir.

 

Kozmik Bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki ikincil ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için birincil ateş kullanın. Sonsuz bir Kozmik Bölünme, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Cosmic Divide, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

Bence mükemmel bir ajan olmuş kontrol uzmanı olarak geçiyor ama birazda duellocu ya kaymış gibi duruyor aslında yeni bir smoke ajanı da diyebiliriz bazı konularda killjoy omen karışımı olmus gibi duruyor. Bu ajan büyük ihtimal ilk geldiği zaman çok kullanılacak fakat sonra kullanıcı sayısı azalıcak. Valorant Yeni Ajan Astra hakkında siz ne düşünüyorsunuz belirtmeyi unutmayınız.

Savaş Bileti

Cavalier skin serimiz böyle sizce nasıl olmuş birde vandalımız var onuda görelim

Valorant Yeni Ajan ve Yeni Savaş Bileti

Buda Cavalier Vandal bu kostümler bana nedense Cypher ajanını anımsatıyor.

Devam edelim.

Buda POLYFrog skin serimiz kurbağa resimleri var üstünde güzel ve sevimli duruyor bence.

Prism serimizden odin skinimiz buda Savaş Bileti içinde yer alacak gördüğünüz gibi 4 farklı rengi var.

Prism serimizden bu seferde Judge skinini goruyorsunuz.

Prism Classic skinimiz de bizimle beraber bence bu Savaş Bileti çok güzel olmus silah renkleri falan derken şimdi bomba yere gelelim benim en sevdiğim skinimizi görelim.

Balta skinimiz benim en beğendiğim skin bu olmuş diyebilirim 1000 VP ye bu kadar güzel seyler asla alamazsınız çok güzel olmuş bence tekrardan söylüyorum bakın.

Yazımızın sonuna geldik siz yeni ajan ve savaş biletini beğendiniz mi begendiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Şuraya Valorant Yeni Ajan Astra’nın tanıtım videosunu bırakayım video ya gitmek için buraya tıklayınız.

Valorant Yeni Ajan Astra ve Yeni Savaş Bileti hakkındaki yazımız buraya kadardı, sizin  Valorant Yeni Ajan Astra ve Yeni Savaş Bileti hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve sosyal medya kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz