e
sv

Valorant Hesap Açma Nasıl Yapılır

Valorant Hesap Açma Nasıl Yapılır
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant hesap açma nasıl yapılır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. İhtiyacınız olan şeyler, kullanıcı adı, kişisel bilgiler, e-posta adresi ve oyunu oynayabileceğiniz bir bilgisayardır. Riot Games tarafından FPS oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunun milyonlarca kullanıcısı vardır. 

1. Ücretsiz Oyna seçeneğine tıklayın

İlk olarak Valorant resmi web sitesine giriş yapmanız gerekir. Bu site üzerinden ücretsiz oyna butonuna basacaksınız. 

2. Hesap oluşturma işlemine başlayın

Burası biraz karışık gibi ama biz size en basit şekilde anlatacağız. Daha önce League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra veya Teamfight Tactics gibi oyunlardan birini oynadıysanız Riot Games hesabınız var anlamına gelir. Bu durumda hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Riot games hesabınıza yoksa hesap oluştur butonuna basarak devam etmelisiniz. 

3. Kişisel bilgilerinizi girin

Hesap oluştur penceresinde sizi e-posta adresin ne sorusu karşılayacaktır. Üyelik oluşturmak için e-posta adresinizi girmelisiniz. Aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi olmanız gerekir. 

İlk olarak e-posta adresinize girmeli ve hemen ardından doğum tarihiniz ile devam etmelisiniz. Daha sonra kullanıcı adınız istenir. Kullanmak istediğiniz şifreyi belirlemelisiniz. 

HappyMod nedir öğrenmek için: Happymod Nedir ve Ne İşe Yarar?

4. E-postanızı kontrol edin

Doğum tarihi, kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra Riot Games size e-posta gönderir. 2 e-posta olacaktır. İlk mailde kullanıcı adınız bulunur. Bu bağlantı üzerinden hesabınızda değişiklik yapabilirsiniz. 2.mailde ise oyun ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Özellikle başlangıç rehberini incelemenizi öneriyoruz. 

5. Oyunu indirin

Üstte paylaştığımız adımları doğru bir şekilde tamamladıktan sonra hesap açma sürecini tamamlamış olursunuz. Oyunu indirdikten sonra dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilir ve keyfini sürebilirsiniz. 

İlk olarak resmi valoran sitesini ziyaret etmeli ve hemen ardından hemen oyna>ücretsiz oyna adımlarını takip etmelisiniz. Riot Games hesabınıza giriş yapmalısınız. Karşınıza çıkan oyunu indir sayfası ile oyunu indirebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için VALORANT hesap açma nasıl yapılır konusuna değindik. Başka bir içerikte görüşmek üzere!

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.