e
sv

Uygun Fiyata Alabileceğiniz 3 Akıllı Bileklik!

Uygun Fiyata Alabileceginiz 5 Akilli Bileklik | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oldukça Ucuz  Fiyatlara Sahip Olan 5 Akıllı Bilekliği Sizler İçin Bir araya Getirdik!

Ülkemizde son zamanlarda döviz kurunun çok hareketli olduğu için özellikle teknolojik cihazlarda günlük fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasına neden oluyor. Yüksek fiyatlı bir ürünü daha ucuza almak istemez ki?

Bu bağlamda, giyilebilir teknoloji denildiğinde en çok bilinen akıllı bileklikleri bir araya getirerek hepsinin artısını eksisini sıraladık. Bu sayede akıllı bileklik alırken farklı kararsız kalmayacaksınız.

1 – Fitbit Charge 4

akıllı bileklik

Google’a bağlı olarak varlığını devam ettiren Fitbit listede kalan diğer markalara göre çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir marka olsa da, giyilebilir akıllı cihazlar konusunda epey başarılı bir marka. GPS yongası özelliğinin olması ile dikkat çeken FitBit Charge 41 inç 160×100 piksel çözünürlüklü bir dokunmatik ekran ile geliyor.

GPS özelliği kapalı halde iken 1 hafta, GPS açık olduğu zaman ise 5 güne kadar pil ömrü vaat eden akıllı bileklik, hareket ve kalp atış hızı gibi bilgileri 1 hafta boyunca kayıt altına alıyor. Günlük ortalama istatistikleri ise 1 ay boyunca kaydedebiliyor.

Bahsettiğimiz akıllı bileklik aynı zaman da egzersiz yaparken 1 saniye, normal kullanımda 5 saniye aralıklarla kalp atış hızınızı kaydediyor. Bluetooth LE teknolojisine sahip, hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan Charge 4, 50 metre derinliğe kadarda su geçirmiyor.

2 – Samsung Galaxy Fit 2

Uygun Fiyata Alabileceginiz 5 Akilli Bileklik 2 1 | Tekno DehaUygun Fiyata Alabileceginiz 5 Akilli Bileklik 2 2 | Tekno Deha

Samsung’un akıllı bilekliği olan Galaxy Fit 2, 1.1 inç boyutunda 126×294 piksel çözünürlüğe sahip bir AMOLED ekranı üzerinde barındırıyor. Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde diğer cihazlara kolayca bağlanabilen Samsung Fit 2, akselerometre, gyro ve optik kalp atış hızı gibi birçok sensörü de kasasında  bulunduruyor.

11.1 mm kalınlığa sahip olan cihaz, 5ATM sertifikası olan akıllı bilekliğimiz ve 50 metreye kadar su geçirmeyeceğini iddia ediyor. Bu sayede artık antreman yapan kullanıcıların bilekliği egzersiz esnasında kolundan çıkarmak sorunda kalmıyor. Tek dolum ile 3 haftaya kadar pil süresi sunan akıllı bileklik, normal bir kullanım senaryosunda yaklaşık 15 gün dayanıyor.

10 farklı spor çeşidini algılayabilen ve 50 metre derinliğe kadar su geçirmeyen akıllı bilekliğin iki farklı modeli ülkemizde bulunuyor.

 

3 – Honor Band 5

Huawei’nin alt markalarından biri olan fakat yakın bir zaman önce Huawei’den ayrılan marka, Honor’un Band 5 modeli ülkemizde en çok satın alınan modeller arasında yer alıyor. 0.95 inç renkli OLED ekranı olan cihaz, Honor Band 4 modelinde de olan optik kalp atış hızı ekranını yeni bilekliğe de entegre etmiş durumda.

Uygun Fiyata Alabileceginiz 5 Akilli Bileklik 2 3 | Tekno Deha

Honor Band  yine 50 metreye kadar suya dayanabilen modeller arasında. Sistem düzeyinde optimizasyon ile desteklenen yüksek performanslı, güç verimliliğine sahip pil, renkli AMOLED ekranın tek seferlik şarj ile 14 güne kadar beklemede kalabilmesini sağlıyor. Ayrıca, nabız izleme ve uyku izleme özellikleri açık durumdayken 6 güne kadar kullanım süresi bulunuyor.

 

FitBit Charge 4’ten Samsung Fit 2’ye kadar daha birçok alternatif akakce.com adresinde sizleri bekliyor;

En uygun fiyatlı akıllı bileklikler ve diğer bütün teknolojik cihazların akıllı bileklik fiyatlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Benzer makaleler için buraya tıklayın.