e
sv

Tom Ford İmzası Taşıyan Oppo X Ortaya Çıktı

tasarimi tom ford imzasi tasiyan oppo x ortaya cikti 3ulAtPf5 | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tom Ford İmzası Taşıyan Oppo X Ortaya Çıktı

Bütçe dostu akıllı telefonları ve taşınabilir aksesuarlarıyla son yıllarda süratli bir yükseliş yakalamış olan Çinli taşınabilir teknoloji devi OPPO’nun üstünde çalışıyor olduğu sıra dışı bir aygıtın render manzaraları LetsGoDigital tarafından yayınlandı. Aşağıdan yukarı doğru ekranı uzayan yahut farklı bir deyişle ortasından ekran çıkan bu model, Ünlü dizayncı Tom Ford ’un imzasını taşıyan Oppo X.

Görsellerde yer alan aygıtın kamera kurulumunun çabucak altında yer alan “OPPO X Tom Ford” ibaresi modelin OPPO ve Tom Ford işbirliğinde üretiliyor olduğuna dikkat çekiyor.

Render manzaralarından yola çıkarak aygıtın dizaynından kısaca kelam edecek olursak; aygıtın içerisinde kızaklı klavye düzeneklerine benzeyen bir sistem bulunuyor.

Bu düzeneğe yerleştirilmiş olan dokunmatik panel, dıştaki küçük ekranı üste hakikat kaydırdığınızda ortaya çıkıyor ve böylece ekran büyümüş oluyor. Tıpkı vakitte art kamera kurulumunun çabucak altında da dokunmatik bir panel bulunuyor ve bu panel de aygıt üste kaydırıldığında ortaya çıkıyor. Art taraftaki dokunmatik panel art kamera kurulumunu ön kamera olarak da kullanabilmeyi sağlıyor, çünkü aygıtın ön kamera sensörü bulunmuyor.

Tom Ford

Aygıt, içerideki ekranlar çıkartılmadan dışta yer alan küçük ekranla da kullanılabiliyor.

İçerisinde bulunan düzenek sebebiyle aygıt, oldukça kalın bir kasaya sahip ve çok büyük olasılıkla tartısı da oldukça fazla olacak.

Aygıtın art tarafında yer alan altın sarısı modülde üç kamera sensörü ve onların çabucak altında bir tane LED Flaş bulunuyor. Sensörlerin özellikleri şimdi bilinmiyor.

Görsellerde bordo rengine yer verilen aygıtın dışı deri ile kaplı.

OPPO X Tom Ford Edition’ın gelecekte piyasaya sürülmesi ihtimalinde sonlu sayıda satışa sunulacağını ve yüksek bir fiyat etiketiyle alıcı bulacağını düşünüyoruz.

Peki ya sizlerin bu telefon hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI