e
sv

Tom Cruise Film Setinde Çalışanlara Küfür Ederek Bağırdı

tom cruiseun mission impossible 7 setinde calisanlara kufur ederek bagirdigi ses kaydi sizdirildi ONDsKc6N | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tom Cruise Film Setinde Çalışanlara Küfür Ederek Bağırdı

Dünyanın en tanınan sinema serileridnen olan Mission: Impossible’ın şu anda imal etabında olan yedinci sinemasının setinden enteresan bir ses kaydı sızdırıldı. Başarılı oyuncu Tom Cruise, set çalışanlarına küfürlü bir halde bağırıyor.

Şu sıralar çekimleri devam eden Mission: Impossible 7’nin başrol oyuncusu Tom Cruise ve grup, set içerisinde çekimlere devam ediyorlar. Bildiğinizi üzere salgın sebebiyle de kimi tedbirler alınarak çekimler devam ediyor hem set ortamında hem de dışarı yer çekimlerinde. Geçtiğimiz saatlerde de Tom Cruise’un set çalışanlarına bağırdığı bir ses kaydı ortaya çıktı.

Tom Cruise

Ses kaydını dinlediğimiz vakit spesifik olarak bir bireye bağırdığını duruyoruz. Variety’nin haberine nazaran ise Tom Cruise’un set çalışanlarına bağırma sebebi, çalışanların Covid-19 için alınan güvenlik protokollerini ihlal ediyor olması. Ses kaydının sonuna hakikat da çok net bir biçimde “Eğer tekrarlanırsa kovulursun!” diyerek bağırıyor. Çok ağır küfürler ettiğini de duyabiliyoruz.

Olayın tam detayı ne yazık ki bilinmiyor lakin Tom Cruise’un bir epey sonlandığı belirli. Bahsi geçen ses kaydını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecek. Sinemanın direktörlüğünü Christopher McQuarrie üstleniyor. Oyuncu takımında ise Rebecca Ferguson, Tom Cruise, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Simon Pegg, Shea Whigham ve Ving Rhames üzere isimler bulunuyor.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelerimize buradan göz atabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Tom Cruise Film Setinde Çalışanlara Küfür Ederek Bağırdı