e
sv

Titan Quest: Legendary Edition Oyunu Telefonlara Geliyor

aksiyon rpg titan quest legendary edition tasinabilir aygitlara geliyor qnS62tmJ | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Titan Quest: Legendary Edition Oyunu Telefonlara Geliyor

Yayıncılığını HandyGames’in yaptığı aksiyon rol yapma oyunu Titan Quest: Legendary Edition, taşınabilir aygıtlar için duyuruldu.

Titan Quest: Legendary Edition, 2006 yılında PC için çıkan sonrasında da taşınabilir aygıtlar için yayınlanan Titan Quest’in üm DLC’lerini ve teknik geliştirmelerini içeren bir oyun olacak. Oyunun 2 Şubat’ta App Store ve Google Play üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Oyun şu anda App Store üzerinde 169,99 TL. Google Play tarafında da fiyat belli değil ancak ön kayıt açılmış durumda.

Tanıtım Yazısı

Titan Quest, 2006’daki birinci çıkışından bu yana büyük bir oyuncu kitlesini büyüledi. Bu, TÜM DLC’ler ve teknik güncellemelerin de dahil edildiği Titan Quest’in eksiksiz bir sürümüdür. Titan Quest dünyalarında her şeyi içinde bulunduran dizginlenmemiş, kahramanca bir seyahat tecrübesini yaşayın!

Size düşen onurlu misyon ise dünyayı kurtarmaktır!

Tek başına rabler Titanları yenemez, bu yüzden gerçek kahramanlara gereksinim vardır ve bu yalnızca siz olabilirsiniz! Başarınız ya da başarısızlığınız insanların ve Olimpiyatçıların mukadderatını belirleyecek! Özel olarak yarattığınız kahramanınızla Yunanistan, Mısır, Babil ve Çin’in mistik ve antik dünyalarını araştırın. Efsanevi yaratıkların ordularını fethedin, çeşitli silahlar ve okçuluk, kılıç dövüşü ve güçlü sihir kullanımı üzere dövüş sanatlarında ustalaşın!

 

Titan Quest: Legendary Edition

Antik çağlardan ve İskandinav mitolojisinden oluşan bir dünyada seyahat edin!

Parthenon, Büyük Piramitler, Babil’in Asma Bahçeleri, Çin Seddi, Tartarus Arenası ve öbür ünlü yerlere seyahat ederken mitolojideki canavarlarla savaşın. Yunan mitolojisinin en büyük makûs adamlarıyla yüzleşin, kuzey Avrupa’nın keşfedilmemiş topraklarını keşfedin, efsanevi Atlantis krallığını arayın ve Batı Akdeniz’de bir seyahate çıkın.

Görkemli yolunuzda ya daima ya da hiç!

Sizi bekleyen her çabada, amacınıza ulaşana ve Titanları dizlerinin üstüne çöktürüne dek daha büyük ve daha güçlü düşmanları yenmeniz gerekecek! Gözü pek evcil hayvan yoldaşlarının yanında savaşa koşun! Yeteneklerinizi geliştirecek ve yolunuzda size yardımcı olacak özel güçlere sahip harikulâde eşyalar bulun. Efsanevi kılıçlar, güçlü şimşek büyüleri, büyülü yaylar ve akıl almaz güçlere sahip sayısız hazineler sizi bekliyor – hepsi de savaşlarda yanınızda olup makûs yaratıklara endişe ve dehşet saçıyor!

Daha ne bekliyorsunuz?

Action RPG çeşidindeki diğer hiçbir oyuna benzemeyen Titan Quest: Legendary Edition, mitolojinin büyüleyici dünyasını böylesine zorlayıcı bir oyundan bekleyeceğiniz sonsuz ve heyecan verici aksiyonla birleştiriyor!

Özellikler

 • Tüm DLC’leri içerir:
 • Ölümsüz Taht DLC’sinde, Yunan mitolojisinin en büyük makûs adamlarıyla karşılaşacak, Cerberus’un hücumlarına göğüs gerecek ve Styx Irmağı kıyılarına tehlike saçacaksınız. Kör Tiresias’ın kehanetlerini yorumlamalı, Agamemnon ve Aşil ile birlikte savaşmalı ve bu karanlık yeni macerayı fethetmek için Odysseus’un hilelerini kullanmalısınız.
 • Ragnarök DLC’sinde kuzey Avrupa’nın keşfedilmemiş topraklarında Keltlerin, Kuzeylilerin ve Asgard ilahlarının krallıklarına meydan okuyacaksınız!
 • Atlantis DLC’sinde efsanevi Atlantis krallığını arayan bir kaşifle tanışın. Fenike Kenti Gadir’de olduğu rivayet edilen Herakles’in günlüğünde bir anahtar gizli olduğu söyleniyor. Destansı savaşlar için Tartarus Arena dahil Batı Akdeniz’de bir seyahate çıkın!
 • Bu klasiği gelmiş geçmiş en güzel oyun tecrübesiyle bir ortada sizlere sunmak için teknik olarak yine elden geçirilmiş Titan Quest’e kıymetli güncellemeler uygulandı!
 • Titan Quest’in temel sürümüne sahip olan tüm oyuncular için bir not: Burada bahsedilen DLC’ler, hayranların tüm genişletmelerden tam olarak yararlanmaları için oyunlarını yükseltebilmeleri gayesiyle ek içerik olarak da satın alınabilecek!

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Titan Quest: Legendary Edition Oyunu Telefonlara Geliyor