e
sv

TikTok Walmart İle Canlı Yayında Alışverişi Test Edecek

tiktok walmart ile canli yayinda alisverisi test edecek tiktok icin bir birinci RTPsmVcT | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok Walmart İle Canlı Yayında Alışverişi Test Edecek

Walmart, TikTok ile yaptığı bir mutabakatın sonucunda yeni bir pilot test gerçekleştirecekler. TikTok’ta yapılacak olan bir canlı yayında kullanıcılar, Walmart eserleri canlı yayından çıkmadan satın alınabilecek. TikTok’ta gerçekleştirilecek olan canlı yayında tanınan 10 TikTok kullanıcısı toplamda 1 saat sürecek aktiflikle Walmart’ta sevdikleri eserlerin tanıtımını yapacak.

Tiktok

Birinci defa TikTok canlı yayınında eser satışı yapılacak 

Canlı yayın alışveriş tecrübesi uygulama için bir birinciyken, toplumsal medya platformu bir müddettir e-ticareti deniyor. Site, kullanıcıların hashtag alışverişine müsaade verdi. Platformun “Şimdi Alışveriş Yap” düğmesi, kullanıcıları TikTok’ta gördükleri eserleri almaları için markanın sitesine yönlendiriyor.

TikTok‘un global iş tahlillerinden sorumlu Lider Yardımcısı Blake Chandlee: “TikTok’ta yaratıcılığa ilham vermenin, topluluğumuza sevinç getirmenin ve bedel katmanın yeni yollarını daima araştırıyoruz. İçerik oluşturucular ve markalar, Live aracılığıyla izleyicilerle ilişki kurmak için yaratıcı bir çıkış buldu ve topluluğumuzun sevdikleri markaları keşfetmesini ve onlarla etkileşim kurmasını sağlamak için bu etkileşimli tecrübede daha fazla yenilik yapmaktan heyecan duyuyoruz. Markaların bu yıl boyunca topluluk üzerinde inanılmaz bir tesiri oldu ve Walmart’ın TikTok’un yaratıcılığını ve bu tipinin birinci örneği olan tecrübesi topluluklarıyla manalı bir formda etkileşim kurmak için kucakladığını görmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Web sitemizdeki benzer içeriklere göz atmak için buraya tıklayınız. Tekno Deha, samimiyetin adresi.

Sıradaki içerik:

TikTok Walmart İle Canlı Yayında Alışverişi Test Edecek