e
sv

TikTok ’un Web Versiyonu için Eklenen Yeni Özellikler

tiktokun web versiyonu icin eklenen yeni ozellikler lDv9mi7X | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternet topluluğunun hem en tanınan hem de en çok eleştirilen uygulamalardan bir tanesi olan TikTok , web tarafındaki versiyonu için yeni iki kolay özellik sunuyor. TikTok ’un web versiyonu artık kullanıcıların hem bildirimlerini denetim etmelerine hem de gönderilere yorum yapmalarına müsaade verecek.

TikTok’un web versiyonu geliştiriliyor

Tanınan uygulama için geliştirilen yeni özelliklerin neredeyse tamamı uygulamanın taşınabilir versiyonu içindi. Taşınabilir arayüz elbette çok daha fazla kişi tarafından kullanılıyor lakin pek bilinmese de uygulamanın web versiyonu bulunuyor. Haliyle platformun web versiyonu için fonksiyonellik kazanacak özelliklerin gelmesi bekleniyor.

Küçük güncellemeler alarak kolay özellikler kazanacak TikTok’un web versiyonu, daha fonksiyonel hale gelecek. Evvelce, sadece içerik görüntülemek için TikTok web kullanılabiliyordu. Platform bu yılın başlarında bilgileri görüntülemek ve görüntü yüklemek için hesaplarla oturum açabilmeyi içeriyorken, sunulan yeni güncelleme sayesinde bildirimleri denetim etme ve gönderilere yorum yapma yeteneğini kullanıcılara sunuyor.

TikTok ’un web versiyonu için eklenen yeni özellikler

Uygulamanın web versiyonunda yaşanan bu yavaş ilerlemenin sebebi ise uygulamanın maksat kitlesinin taşınabilir tarafta yer alması. Hal bu türlü olunca da geliştirmeler, güncellemeler ve yeni özelliklerin pek birden fazla taşınabilir taraf için sunuluyor. Uygulamanın popülerliği arttıkça da web versiyonuna giren kişi sayısı artıyor ve orası için de güncellemeler gelmeye başlıyor. TikTok’un daha ‘yetişkin’ olan kullanıcıları, bilhassa büyük ölçüde bilgisayarlara dayanan ofis çalışanı olduğu için, TikTok’un web versiyonunu kullanıyor. TikTok artık bu kullanıcılarını daha erişilebilir seçenekler sunmayı hedefliyor.

 

 

Benzeri makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI