e
sv

The Callisto Protocol: “En dehşetli oyunu yapacağız”

pubg ile birebir kainatta gecen the callisto protocolun yaraticisi dunyanin en dehsetli oyununu yapmak istiyoruz | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG İle Aynı Evrende Geçen The Callisto Protocol ‘ün yaratıcısı: “Dünyanın en dehşetli oyununu yapmak istiyoruz”

Dead Space yaratıcısı Glen Schofield liderliğindeki Krafton’un yan kuruluşu Striking Distance Studios, geçtiğimiz hafta düzenlenen The Game Awards etkinliğinde yeni oyununu duyurmuştu. PUBG ile tıpkı kainatta geçecek olan The Callisto Protocol , kıssa odaklı tek kişilik bir hayatta kalma kaygı oyunu.

Daha evvel belirtildiği üzere bu oyun tanınan battle royale oyunu PUBG ile tıpkı kainatta geçecek. PUBG’ye ufak göndermeler içerecek ve kimi temaslar olacak. Geçtiğimiz saatlerde de oyunun yaratıcısı Glen Schofield, oyun ile ilgili yeni bir açıklamda bulundu ve oyunun duyuru fragmanının sansüzsüz hali yayınlandı.

The Callisto Protokol

Glen Schofield yapmış olduğu son açıklamada, “Daha evvel bunu Dead Space ile yaptık ve tekrar yaapcağız. Dünyanın en vahim oyununu yapacağız. Hapishane hakikaten korkutucu bir yer, Jüpiter’in meyyit uydusundaki hapishane dehşet verici bir yer.” dedi. Glen Schofield’ın endişe oyunu konusunda güveneceğimiz biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Umuyoruz ki bizleri birinci Dead Sapce üzere başarılı bir oyun bekliyordur.

Oyunun sansürsüz fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

2320 yılında Jüpiter’in uydusu Callisto’da geçen The Callisto Protocol , hayatta kalma kaygı çeşidinde bir oyun. Oyunda Black Iron Prison isimi üst seviye güvenlikli yerden kaçmaya ve sırları açığa çıkartmaya çalışacaksınız.

Web sitemizdeki benzer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz. deneme deneme deneme deneme deneme.

Sıradaki içerik:

The Callisto Protocol: “En dehşetli oyunu yapacağız”