e
sv

Tesla, Model 3 İçin Bir Grup Yeni Özellikler Sunuyor

tesla model 3 icin bir grup yeni ozellikler sunuyor | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tesla, Model 3 İçin Bir Grup Yeni Özellikler Sunuyor

Tesla, Model 3 yenileniyor. Bir ekip gelişmiş özelliklerin yer alacağı Model 3‘ün yeni versiyonunun yanı sıra, tüm araçlarda menzil artışı da olacak.

Tesla, Model 3’ün yanı sıra tüm araçların menzilini de artırıyor

Tesla Model 3 arabası için yeni kolaylık, yeni teknoloji ve performans özelliklerinin yanı sıra yolcular için üç yeni oyun dahil olmak üzere bir dizi yükseltme sunuyor.

Model 3 Tekno Deha

Aralık 2020‘nin en çok satan yeni arabası pozisyonunda bulunan Model 3, yeni versiyonu ile birlikte soğuk hava verimliliğini artırmak ismine bir ısı pompası, iki kablosuz şarj pedine sahip yeni bir orta konsol, iki yeni USB-C irtibat noktası ve yeni kayar kapağa sahip olacak.

İç tarafdaki güncellemelerde ise eşik plakaları, direksiyon simidi ve kaydırma tekerlekleri için mat siyah materyal kullanılıyor. Ayrıyeten yerine oturan güneş siperlikleri de yeni modelde öne çıkan ayrıntılar ortasında.

2021 Model 3‘lerin dış tarafına baktığımızda ise daha evvel kullanılan kromun yerini alan mat siyah metal kapı kolları ve pencere kaplaması bulunuyor. Ayrıyeten Yeni Model 3, Performance modeli için ayrılmış “Uberturbine” ismi 20 inç boyutunda yeni alaşım jant seçeneğine de sahip.

Ek olarak Tesla‘da akıllı telefon uygulaması ve aracın dokunmatik ekranı açılabilen elektrikli bagaj kapağıda yer alıyor.

Kablosuz güncellemeler ortasında ise araç şarja takılı olmasa bile planlanan bir seyahatten evvel pili ön şartlandırma yeteneği, bilgi-eğlence sistemindeki Spotify uygulamasında iyileştirmeler, Başlatma Modunda iyileştirmeler ve bir PIN kodu özelliği yer alıyor. Ayrıyeten torpido gözü için yeni müdafaa da mevcut.

Son olarak Tesla, dokunmatik ekran üzerinden oynanabilen üç yeni oyun da yayınladı. Bu oyunlar “The Battle of Polytopia“, “Cat Quest” ve “Solitaire” olarak öne çıkıyor.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI