e
sv

Team Fordzilla, Sanal Yarış Aracı P1 Modelini Tanıttı

team fordzilla sanal yaris araci p1 modelini tanitti lTwU2Rwb | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Team Fordzilla, Sanal Yarış Aracı P1 Modelini Tanıttı

Kısa sürede tüm dünyanın benimsediği e-Spor yarışları, pandemi nedeniyle daha fazla önem kazandı. Yarış takımı Team Fordzilla, sanal yarış aracı olan P1 modeli için lansman düzenledi.

Team Fordzilla, sanal yarış aracı P1 için lansman düzenledi

Koronavirüs sebebiyle yeni normal adı altında hayatımıza birçok değişiklik oldu. Bunlardan en önemlisi de fiziksel olarak gerçekleştirilen birçok etkinliğin sanal hale dönüşmesiydi. Yarış etkinliği düzenleyen birçok firma, bu yıl hem izleyicileri hem de yarışçıları sanal ortama davet ederek bir ilki gerçekleştirdi.

Team Fordzilla

Hali hazırda sanal yarış düzenleyen şirketler olsa da büyük etkinliklerin e-Spor haline dönüşmesi analistler tarafından yeni kilometre taşı olarak nitelendirildi. Ford Avrupa Tasarım Direktörü Amko Leenarts, ” Oyuncuların çok iyi tasarımcı olabileceklerini keşfettik. Özellikle e-Spor gibi sektörlerde hem eğlenmek hem de rekabetçi olmak büyük önem arz ediyor. ” ifadelerini kullandı.

Sanal yarış takımlarından biri olan Team Fordzilla, Mart 2020’de oyuncular için tasarlayacağı araç ile ilgili paylaşım yapmıştı. Resmi Twitter hesabından anket yapan takım, izleyicilerin araç tasarımında söz sahibi olması gerektiğinin altını çizdi.

Binlerce kişinin katıldığı anket sonucunda yeni yarış aracı nihayet izleyiciler ile buluştu. Yeni aracını lansman ile duyurulan aracın hangi oyunda yer alacağını henüz açıklamadı, hayranlar Ford’un yapacağı açıklamayı büyük bir merakla bekliyor.

Web sitemizdeki benzer makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Team Fordzilla, Sanal Yarış Aracı P1 Modelini Tanıttı