e
sv

Amazon Prime’da şubat ayında yayınlanacak filmler belirli oldu

subat ayinda yayinlanacak olan amazon prime goruntu uretimleri belirli oldu L7mdfLSh | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Türkiye’de son erişime açılan ve dünyanın en tanınan görüntü akış platformlarından biri olan Amazon Prime Görüntü’nün 2021 Şubat ayı içerikleri muhakkak oldu.

Şubat ayı içerisidne üç farklı üretim Amazon Prime Görüntü‘ya eklenecek. Şubat ayı içerisinde başrollerinde Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın yer aldığı “Bliss” ve ödüllü müellif Lev Grossman’ın kısa kıssasından uyarlanan “A Map of Tiny Perfect Things” sinemaları platforma eklenecek. Ayrıyeten Hindistan’ın en sevilen
üretimlerinden “The Family Man” casus dizisinin ikinci dönemi de platforma eklenecek.

Şubat ayı içerisinde sisteme eklenecek olan dizilerin ayrıntılı bilgilerini ve tarihleri aşağıda bulabiirsiniz.

Eklenen tüm imaller ülkemizde sadece Amazon Prime Görüntü’de erişilebilir olacak. Amazon Prime birinci ay için fiyatsız, sonrasında ise ayda yalnızca 7,90TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bliss – 5 Şubat

Amazon Prime'da şubat ayında yayınlanacak filmler belirli oldu

Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın paylaştığı Bliss, 5 Şubat tarihinde Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Yakın vakitte boşanan ve işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren gizemli Isabel (Salma Hayek) ile tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in bu fikirlerine birinci başta kuşkuyla yaklaşan Greg, vakitle bu çılgın teoride gerçeklik hissesi olabileceğine inanmaya başlıyor.

A Map of Tiny Perfect Things – 12 Şubat

Amazon Prime'da şubat ayında yayınlanacak filmler belirli oldu

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan itibaren Prime Görüntü Türkiye’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü müellif Lev Grossman’ın kısa kıssasından uyarlanan sinema, hazırcevap Mark’ın birebir günü yaşadığı sonsuz bir döngünün öyküsünü anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendisi ile tıpkı döngüde sıkışıp kalan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra altüst oluyor. İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü eksiksiz hale getirecek küçük ayrıntıları bulmaya çalışırken, bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

The Family Man, İkinci Dönem – 12 Şubat

Amazon Prime'da şubat ayında yayınlanacak filmler belirli oldu

Hindistan’ın sevilen aile adamı Srikant Tiwari’nin kıssasını anlatan The Family Man’in ikinci dönemi, 12 Şubat’ta Prime Video’da yayına giriyor. Ferdî hayatıyla iş hayatı ortasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, ikinci dönemde yeni ve güçlü bir düşman olan Raji ile karşılaşıyor. Sürpriz gelişmelerle dolu ve bu sefer kimsenin inançta olmadığı yeni dönemde Srikant, yeni misyonlarıyla Prime Görüntü izleyicilerine eşsiz bir macera yaşatıyor.

Amazon Prime’a aylık 7,90TL’ye üye olmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Benzer makaleler için: teknodeha.com