e
sv

Steam’in Bir Diğer Oyun Festivali Haziran’da Olacak

steam bir sonraki oyun etkinligini haziran da yapacak tekno deha | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam’in Bir Diğer Oyun Festivali Haziran’da Olacak

Geçtiğimiz yıllarda oyun pazarındaki çekişme her geçen gün daha da artarak devam ediyor. Şirketler de oyuncuları kendi taraflarına çekmek ve müşterileri kendi platformlarında tutmak için farklı farklı etkinlikle düzenliyor. Bu yaz Haziran ayında Steam de oyuncular için özel bir etkinlik düzenleyecek.

Steam'in Bir Diğer Oyun Festivali Haziran'da Olacak

Steam’in bir sonraki oyun festivali etkinliğinin tam tarihi hemen hemen belli oldu. İnternetteki söylentilere göre bir sonraki oyun etkinliği 16-22 Haziran tarihleri arasında olacak. Oyuncular bu süreçte bir çok indirimden yararlanarak uygun fiyata kütüphanesini genişletebilecek.

Oyun Festivali

Oyun Festivalinde Demolar ve Çeşitli Etkinlikler Geri Dönecek

Bundan önceki oyun festivallerine baktığımızda bu yaz yapılacak olan etkinlikte de beklentilerimizin ne yönde olması gerektiğine dair fikirler edinebiliyoruz. 16-22 Haziran tarihleri arasında bir çok oyunun deneme sürümünü oynayabilecek ayrıca bunun yanında geliştirici sohbetlerini izleyebileceğiz. Bulunduğumuz ayın başlarında de Steam zaten bir oyun festivali gerçekleştirmişti. O etkinlikte 500 civarında oyunun deneme sürümüne erişim sağlanmıştı. Etkinlik bitene kadar bu deneme sürümlerini deneyimleyebilmiştik. Ayrıca bunun haricinde bir çok oyun yapımcısı da oyuncular için yayınlar yapmıştı.

Oyun Festivali

 

Steam’in bu yaz yapacağı oyun festivali etkinliğinden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin Steam’in yaptığı bu etkinlik hakkındaki görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.