e
sv

Spotify’dan Spotify HiFi Hizmeti Geliyor

HiFi Geliyor
avatar

Taha Berk Çelik

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify’dan Spotify HiFi Geliyor

Spotify İsveç’de kurulan bir müzik ve podcast çalma servisidir ve çoğu şarkıyı içinde barındırmaktadır. Spotify aylık ücretli üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Peki HiFi nedir? Hepsi bu haberimizde…

Spotfiy HiFi

Bu yılın sonlarından itibaren kullanılmaya başlanacak olan özelliğin aşırı ilgi çektiğini de belirtelim. Ama maalesef bu kaliteli müzik dinleme özelliği herkese açılmayacak. Açıkçası bana da gelmesi dahilinde ben de HiFi özelliğini deneyimlemek isteyen üyelerden birisiyim. Eğer size de HiFi özelliği/eklentisi açılırsa en sevdiğiniz şarkıları “CD” gibi yüksek bir kalitede dinleyebileceksiniz. 

Spofify’dan Kaliteli Müzik Hizmeti Geliyor

HiFi Geliyor

Sanatçıların ve hayranların yüksek ilgisi üzerine daha kaliteli bir şarkı deneyimine kavuşabilecekleri yeni bir Spotify platformu geliyor. 2017’den beri beklenen, yüksek kalite alabileceğimiz özellik/eklenti sonunda ortaya çıkıyor. Bu deneyime kavuşmak için fazladan ücret ödemeniz gerekecek. Bu özellik Premium hesapların içerisine bir eklenti olarak eklenmesi planlanıyor.

 

Ne İşe Yarıyor?

HiFi Geliyor

Spotify HiFi sayesinde cihazlarınıza CD kalitesinde, kayıpsız olacak şekilde aşırı iyi bir şarkı deneyimine kavuşabileceksiniz. Bu da müzik severler için çok daha iyi derinlik, netlik ve şarkı kalitesi anlamına geliyor. Normalde 300 civarında kbit/s hızlarında olan Spotify, HiFi sayesinde 1000 kbit/s ve üzerine çıkması bekleniyor.

 

Ne Zaman Kullanıma Açılacak?

HiFi Geliyor

Bu yılın sonlarına doğru bazı Premium kullanıcıları, ses kalitelerini yeni gelecek olan yüksek kaliteli Spotify hizmeti ile yükseltebileceği ve en sevdikleri şarkıları en üst kalitelerde dinleyebilecekleri bekleniyor.

 

Yeni gelecek olan kaliteli Spotify üyeliği hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu yazımız hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve internet kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. teknodeha.com