e
sv

Şık Dizaynıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

sik dizayniyla anker soundcore liberty air 2 pro HaLkPik6 | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şık Dizaynıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

CES 2021 pek çok yeni teknolojiye konut sahipliği yapıyor. Daha evvel daha çok bilgisayarların haberlerini sizlere aktarsak da kulaklıklar tarafında da farklı dizaynlar aktiflik kapsamında karşımıza çıkıyor. İşte onlardan birine imza atan Anker, 130 dolarlık kablosuz kulak içi kulaklığını tanıttı. Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, tasarım olarak güçlü duruyor. Kulaklığın özelliklerine bir bakalım:

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro uygun fiyata kâfi özellikler sunuyor

Kulaklıklar şık bir şarj kutusu içinde geliyor ve dört renk seçeneği sunuluyor. Bronz, siyah, beyaz ve lacivert renkleri kullanıcı yelpazesini genişletiyor. Mat ve parlak tasarımı bünyesinde toplayan Anker imzalı bu kulaklıklarda şeffaflık modu da bulunuyor. ANC özelliğinin de eklendiği kulaklık, evvelki model olan Liberty Air 2’nin yükseltilmiş versiyonu olarak sunuluyor.

Kulaklığın uç kısımlarında bulunan dokunmatik denetimler sayesinde süreçlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu denetimler olağan ayarlarda oynatma/duraklatma ve modülleri atlama üzere özelliklere sahip. İstenildiği takdirde bu süreçler özelleştirilebiliyor. 11 mm ses şoförlerine sahip olan kulaklık, PureNote teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Tekno Deha

Çok modlu etkin gürültü engelleme yer alıyor. Üç ayarda sunulan bu özellik, iç/ dış yer ve seyahat modu olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyata sahip bir kablosuz kulaklıkta üç farklı gürültü engelleme özelliğinin sunulması ise hayli avantajlı duruyor.

Anker’in bu yeni kulaklık modeli de evvelki model üzere taşınabilir uygulama ile entegre çalışıyor. Ses ayarlarını yapabildiğiniz bu uygulama, Anker’in HearID 2.0’ı ile çalışıyor. Uygulama aracılığı ile EQ ayarlarını değiştirme imkanı buluyuorsunuz ve aramaları da kulaklık üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Tekno Deha

Kablosuz kulaklığın toplamda 6 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Gürültü engelleme özelliği kapatıldığı takdirde 7 saatlik bir kullanım sunabilen kulaklık, şarj kutusu ile toplamda 21 saatlik kullanım sunuyor. Kulaklık Qi kablosuz şarjı desteklerken, IPX4 sertifikasına da sahip olduğunu belirtelim.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI