e
sv

Samsung’un Yeni Televizyonları Kitlelerle Buluşuyor [2021]

Samsung
avatar

Taha Berk Çelik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un Yeni Televizyonları Kitlelerle Buluşuyor [2021]

Samsung’un TV merkezli açılış etkinliği Unbox & Discover, şirketin 2021 TV serisini, yeni bir Q Serisi ses çubuğunu ve Samsung Health platformu için yeni Smart Trainer özelliğini detaylandırdı, sanal bir ortamda gösterimi bugün gerçekleştirdi.

Samsung’un 2021 akıllı TV portföyü, sinematik, uçtan uca görüntü deneyimi arayan müşteriler için yeni Neo QLED TV serilerinin yanı sıra yeni microLED TV seçeneklerini de içeriyor.

Samsung Neo QLED TV’ler Oyuncular, Fitness ve Diğer Kitledeki Meraklıları İçin Harikadır

Samsung, Neo QLED TV dizisini ilk kez CES 2021’de tanıttı ve daha sonra dizinin lansman fiyatlarını onayladı . Neo QLED TV’ler 4K ve 8K modellerinde piyasaya sürülecek. 4K modeller 50 inç diyagonalden başlayarak çeşitli boyutlarda sunulurken, 8K modeller 65/75/85 inç boyutlarında satışa sunulacak.

Bugün Samsung, hayranlarına Neo QLED TV dizisiyle ilgili birkaç yeni ilginç özelliği hatırlattı. AMD’nin Freesync Premium Pro teknolojisini dünyada ilk destekleyen ürün ve Samsung’un yeni Game Bar, Super Ultrawide Gameview seçeneği, 120 yenileme hızı ve 5,8 ms’lik düşük yanıt süresi ile birlikte Neo QLED TV’ler, oyuncularınki olacak şekilde şekilleniyor.

Bu arada, fitness meraklıları yeni Smart Trainer özelliğini dört gözle bekleyebilirler. Smart Trainer, Samsung Health platformunun en son üyesidir ve bir kamera ile birlikte çalışır. Duruşunuzu analiz etmek ve antrenmanınız boyunca gerçek zamanlı geri bildirim sağlamak için yapay zekadan yararlanır.

Samsung, MicroLED TV’leri Bu Yıl Çok Daha Erişilebilir Hale Getiriyor

Samsung

Samsung’un microLED TV teknolojisi şimdiye kadar The Wall gibi yaşam tarzı TV modellerine ayrıldı, ancak bu yıl şirket microLED teknolojisini daha geleneksel bir form faktörüne getiriyor.

99 inç ve 110 inç ekranlı yeni microLED TV’ler ay sonunda satışa sunulacak ve bu yılın sonunda Samsung 88 inç ve 76 inçlik varyantları piyasaya sürecek.

MicroLED TV serisinin en benzersiz özelliklerinden biri, müşterilerin ekranı dört eşit dikdörtgene kadar ayırmasına ve aynı anda dört kanalı izlemesine olanak tanıyan bir teknoloji olan 4Vue’dur.

Samsung, 2021 İçin Yaşam Tarzı TV’si The Frame’i Yeniliyor

kitle

Samsung ayrıca The Frame’e birkaç önemli güncelleme getiriyor ve fotoğraf depolama alanını 500 MB’tan 6 GB’a çıkararak kullanıcıların Sanat Mağazasından 1.200’e kadar UHD fotoğrafı depolamasına olanak tanıyor. Bu konuda Samsung kitlesinin bu hizmetten gerçekten memnun kaldığını belirtebiliriz.

Ek olarak, Çerçeve (2021) artık daha ince, yalnızca 24,9 mm kalınlığında ve Slim Fit Duvar Montajı dahil olmak üzere yeni montaj seçeneklerine sahip . Bu yılın ilerleyen günlerinde Samsung, The Frame için My Shelf adlı yeni bir aksesuar çıkarmayı planlıyor. Siyah, bej, kahverengi ve beyaz renklerde satışa sunulacak ve 55/65/75-inç The Frame modelleriyle uyumlu olacak.

Samsung Interactive Display FLIP için yeni bir boyut da bu yıl tanıtılacak. Mevcut 55/65/85 inçlik varyantlara yakında 75 inçlik bir model de katılacak ve Samsung sever kitleyle buluşacak.

 

En Son Görsellerle Eşleşen Yeni Ses Çubuklarıyla Tanışın

Samsung

Son olarak Samsung, tamamı gelişmiş 3D ses sunmak için şirketin Q-Symphony teknolojisinden yararlanan 2021 Q Serisi ses çubuklarını tanıttı ve Samsung sever kitlesiyle buluşturdu.

Yeni seri, Samsung’un sektörde 11.1.4 ses kanalı sunan türünün ilk cihazı olarak tanımladığı Q950A’yı içeriyor. Bixby ve Amazon Alexa ile uyumludur.

Yeni gelecek, yeni nesil Samsung televizyonlar hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu yazımız hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve kripto para kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. teknodeha.com