e
sv

Samsung Galaxy S21 Ortaya Çıktı

tekno deha 1 | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S21 Ortaya Çıktı

Bir son dakika sürprizi yaşanmazsa Samsung Galaxy S21 serisi Samsgun’un söylediğine göre önümüzdeki ay resmi olarak duyurulacak. S21 serisi ile ilgili bir çok detay artık ortaya çıkmışken, serinin başlangıç modeli de basın görseliyle yüzünü gösterdi.

Aslında bu cihazın tasarımı geçtiğimiz haftalarda yayımlanan render görselleri ilede kesinlik kazanmıştı. Sızdırılan bu basın görselleri de render görsellerini doğruluyor. Duvar kağıdını gözler önüne seren Galaxy S21, resimde ortalanmış delikli ekran konseptini koruyor. Bunun yanı sıra da telefonun arka yüzündeki gövdeyle bütünleşmiş ve yuvarlatılmış kamera bölümü, serinin karakteristik hatlarını ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S21

Çeşitli söylemlere göre de S21 serisinin 3 modeli de birbirine çok benzeyen tasarımlarla karşımıza çıkacak. Ancak Galaxy S21 ve Galaxy S21+’a göre Galaxy S21 Ultra’nın kamera kısmı ise biraz daha farklı görünecek. Bunun yanında da Ultra versiyonuna özel olarak S Pen kalem desteği de söylentiler arasında yer alıyor.

Gücünü 5G destekli Exynos 2100 işlemciden alacak olan Samsung Galaxy S21’in 8 GB ram ve 256/512 gb depolama seçenekleri bulunacak. Ayrıca 4000 mAh batarya, 6.2 inç boyutunda Dynamic Amoled ekran ve IP68 sertifikasına sahip olacak cihazda Android 11 işletim sistemi kullanılacak. Son olarak S21 serisinin 14 Ocak’ta tanıtılması beklendiğini belirtelim.

Samsung S21 serisi hakkındaki diğer makalelerimize göz atmak için: buraya tıklayınız.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Ortaya Çıktı