e
sv

Samsung Galaxy Note Serisi, 2021 Yılında da Devam Edecek

samsung galaxy note serisi 2021 yilinda da devam edecek NnDXiqtg | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy Note Serisi, 2021 Yılında da Devam Edecek

Samsung’un ilk olarak 2011 yılında iş telefonu olarak piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy Note ile başlayan seri, her sene S serisinin yanı sıra piyasaya sürülen amiral gemisi serisi olmaya devam etti. Bu büyük ekranlı ve akıllı kalemli seri yeni modelleri ile karşımıza çıkacak mı gelin birlikte göz atalım.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung her yıl benzer iddialar ile gündeme geliyor. Bu iddialar, Samsung’un Galaxy Note serisini bitireceğini, Galaxy S serisine S Pen ekleyerek yoluna devam edeceğini öne sürüyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da benzer iddialar ortaya atıldı ve Samsung’un Galaxy S21 serisiyle birlikte Galaxy Note serisini öldüreceği söylendi.

İddialar, tüketicilerin kafasını karıştırmaya devam ederken Samsung’un mobil ürün biriminden sorumlu olan bir numaralı ismi TM Roh, dün bir blog gönderisi yayınladı. Samsung’un, Galaxy Note serisindeki özelliklerin hangilerinin tüketiciler tarafından sevildiğinin takip edildiğini söyleyen Roh, Galaxy Note serisinin bazı özelliklerinin diğer cihazlara da getirileceğini açıkladı. Bu açıklamayı yanlış anlayan tüketiciler, bu kez Galaxy Note serisinin gerçekten de sona ereceğini düşünmeye başladılar.

7d8668843c49ce1999323afc0a0f412851216c47 | Tekno Deha

Roh’un açıklamalarına ilişkin yeni açıklamalar, ismi açıklanmayan bir Samsung sözcüsünden geldi. Güney Kore merkezli bir haber ajansına konuşan sözcü, kurulan cümlelerin yanlış anlaşıldığını, yapılan açıklamanın Galaxy Note ailesinin sona erdirileceği anlamına gelmediğini yeni seriler gelebileceğini söyledi. Sözcüye göre Samsung, 2021 yılında piyasaya süreceği Galaxy Note ailesi için çalışmalara çoktan başladı.

Samsung sözcüsü tarafından yapılan açıklamalara göre 2021 yılında, S Pen destekli bir Galaxy S serisiyle tanışabiliriz. Ancak bu durum, Galaxy Note serisinin sonunun geldiği anlamına gelmiyor. Yapılan açıklamalar, Samsung’un Galaxy Note serisini öldürmeyeceğini ortaya koyarken, Samsung hayranlarında oluşan kafa karışıklığını da gidermiş oldu. Muhtemelen seneye bu zamanlar, yine aynı iddiaları konuşuyor olacağız.Yeni seri çıktığı zaman hangi özelliklerde nasıl bir tasarımla çıkacağı hakkında şuan net bir açıklama maalesef ki yapılamıyor.Ancak yeni haberler ortaya çıktığı zaman bu bilgileri sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

 

Teknoloji ile ilgili diğer gelişmelere buraya tıklayarak gidebilirsiniz.