e
sv

Samsung Galaxy M02 Tanıtıldı !

galaxy m02
avatar

Baha Orhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung yıl içerisinde sadece amiral gemileri ile değil giriş ve orta segment olarak adlandırdığımız cihazları piyasaya sürüyor. Böylelikle milyonlarca kullancıya ihtiyaçlarına göre kolaylıkla seslenebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Hindistan’da yaptığı bir etkinlikte Galaxy M02 modelini özellikleri ve fiyatı ile birlikte tanıttı gelin bu orta segment cihaza yakından bakalım.

Bütçe dostu Galaxy M02 modelinin içerisinde SNAPDRAGON 450 işlemcisi bulunuyor. 6.5 inç HD Plus ekran bizleri bu cihazda karşılıyor. Telefonun ön kısmında içerisinde kamerayı da bulunduran diğer Samsung modellerinden aşina olduğumuz damla bir çentik bulunuyor. Kamera kısmında ise arka tarafta 13 Megapiksel , iki adet 2 Megapiksellik ön kısımda ise 5 Megapiksellik bir kamera bulunuyor. İçerisinde 4 GB ram bulunan ve 64 GB depolama alanına sahip bu cihaz kutudan Android 10 ile çıkıyor. Orta segment bir cihaz olmasına rağmen içerisinde 5000 mAh bataryası bulunan bu cihazın kutusundan 15 W hızlı şarj destekleyen bir adaptör çıkıyor.

galaxy m02

SAMSUNG GALAXY M02 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Ekran: 6.5 inç, FHD+ çözünürlük
– İşlemci: Snapdragon 450
– Bellek ve Depolama: 4 GB / 64 GB
– Batarya: 5.000 mAh / 15W şarj desteği
– Arka Kamera: 13 Megapiksel + 2 Megapiksel + 2 Megapiksel
– Ön Kamera: 5 Megapiksel
– İşletim Sistemi: Android 10

SAMSUNG GALAXY M02 FİYATI

Giriş-Orta segment bir cihaz olması ve özelliklerinin bu fiyat aralığındaki cihazlara nazaran daha iyi ve güncel olan bu model Hindistan’da yapılan açıklamada 135 dolar olarak belirlendi. Galaxy M02 fiyatı güncel dolar kuru ve vergisiz olarak ülkemizde 1000 TL olduğunu söyleyebiliriz. Üzerine eklenecek vergilerle birlikte ülkemizde bu cihazın 1400-1499 TL bandında olabileceğini söyleyebiliriz.

 

Web sitemizde bulunan benzer içerikli yazıları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI