e
sv

Samira Rune En Etkili Samira Build

Samira Rune En Etkili Samira Build
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samira rune en etkili samira build hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Samira, Runneterra dünyasının 151.şampiyonu olarak vadiye girdi. Nişancı olmasına karşın uzun menzilli olduğunu söyleyemeyiz. Kılıcı ile makineli tüfek arasında çılgınca değişim yapabilen karakter, rakiplerini bıçak ve mermi yağmuruna tutabiliyor. 

Rün seçimleri konusunda kafanız karışabilir. Bu içerik aracılığı ile doğru seçimi yapabilir ve şampiyondan maksimum verim alabiliriz. Aşağıdaki rün ve eşya önerilerini gözden geçirebilirsiniz. 

Valorant hesap açma hakkında bilgi almak için: Valorant Hesap Açma Nasıl Yapılır

Samira Yetenekleri

 • Pasif – Samira’nın pasifi oyuna yeni bir şeyler kattı diyebiliriz. Önceki vuruştan benzersiz saldırılara başvurarak combo oluşturabilir. Bu, farklı hedeflere saldırmak ve yetenekler ile temel saldırılar arasında geçiş yapmak anlamına gelir.
 • Q – Samira’nın Q yeteneği son derece kolay anlaşılır bir yetenektir. Bu yetenek onun rakipleri dürtme ve aynı zamanda minyon dalgası temizleme aracıdır. Fakat onun hedefinin yakın dövüş menzilinde olup olmadığına bağlı olarak değişen bir yapısı vardır.
 • W – Samira’nın W yeteneği biraz tanıdık gelecektir. Bu 360 derecelik oluşturulmuş bir rüzgar duvarıdır. Etrafındaki düşmanlara iki kez hasar verir ve alanın içine giren rakip mermilerini imha eder. Bu bir mücadeleye atılırken veya kaçarken ilk patlamalardan kurtulmanın anahtarı olabilir.
 • E – Samira’nın E yeteneği şampiyonun temel açığını kapatan yetenektir. Yeteneği ile hem düşmanlarını hem de müttefiklerine doğru atılabilir. İçinden geçtiği herhangi bir düşmana hasar verebilir ve saldırı hızı kazanabilir. Ayrıca şampiyonlardan skor elde ettiğinde yetenek yenilenir.
 • R – Samira’nın R yeteneği rakibin kabusudur. Bir bekleme süresine sahip değildir. Tamamen Samira’nın stil derecesine bağlıdır. S rütbesine ulaştığı zaman özel yeteneğini kullanabilir, etrafındaki düşmanlara hasar verebilir ve can çalabilir.

Samira Rune

Rün kısmında Conqueror seçebilirsiniz. Bu rünün dolumlarını hızlı bir biriktirme şansı verir. Bu seçim ile hasar konusunda süreklilik kazanabilirsiniz. Diğer alternatifi ise Press the Attack seçimidir.

Hail of Blades seçildiği zaman hasar odaklı bir şampiyon olmaktadır. Hasar sürekliliği kazanır fakat katkısız hasar verir. Rakibe yakın oynamayı seven oyuncular için iyi bir seçimdir. Biz ise Conqueror rotasını takip edeceğiz. 

Samira Build

Eşya diziliminde oynanılan rolün büyük bir önemi vardır. Genellikle orta koridorda tercih edilecek bir şampiyondur. Bu sebepten ötürü  Immortal Shieldbow ile Mythic eşya açığını kapatmaktan yana olacaktır.

Hemen sonrasında The Collector eşyası ile destek vermelisiniz. Sonrasında ise sonrasında ihtiyaç duyacağın eşyalar ise Infinity Edge, Bloodthirster ve Guardian Angel şeklinde olacaktır. Böylelikle kusursuz eşya dizilimini tamamlarsınız. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Samira rune en etkili samira build ile ilgili bilgi verdik. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur. 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.