e
sv

Rockstar Games’in İş İlanı GTA 6’yı İşaret Ediyor

rockstar games gta 6 tekno deha 1 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games’in İş İlanı GTA 6’yı İşaret Ediyor

Ünlü oyun firması Rockstar Gamesin şimdilik devlet sırrı gibi saklamaya devam ettiği GTA 6 için bugün bir haber daha yayımlandı. Rockstar Games tarafından yazılan bu haberde yeni bir çalışan aradıkları belirtiliyor. En önemlisi ise bu iş ilanında GTA VI fragmanlarını işaret eden detaylar bulunuyor. Rockstar Games yıllardır büyük bir kitlenin beklediği GTA oyunu için sinematik fragmanlar hazırlayabilecek çalışanlar arıyor.

Rockstar Games GTA 6 Tekno deha

Rockstar Games’in Muhtemelen GTA 6 İçin Yayımladığı İş İlanı

İş ilanının detaylarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz. İlanda yazanlara göre çalışmaya başlayan yeni Rockstar Games çalışanının görevi internet ve televizyon reklamlarında kullanılması amacıyla oyun için görüntüler hazırlamak olacak.

Rockstar Games GTA 6 tekno deha

Ünlü oyun şirketi Rockstar Games’in bu yeni projesinin bir kesinliği yok. Ancak Bloomberg’ten Jason Screirer gibi oldukça güvenilir olan kaynaklardan gelen sızıntılara göre oyun stüdyosunda şu anda GTA VI üzerine büyük bir yoğunluk mevcut.

rockstar games gta 6 tekno deha 3 | Tekno Deha

Take Two’nun Reklam Bütçesi 2023 Yılına İşaret Ediyor

Şu anda GTA 6’nın çıkış tarihini tahmin etmemizi sağlayan en önemli bilgilerden biri ise ayrılan reklam bütçesi. Yayımcı firma Take Two’nun önümüzdeki yıllar için ayırdığı reklam bütçesi adeta 2023 yılını işaret ediyor. 2020 yılında ABD Borsa Komisyonu’na rapor gönderen yayımcı şirket, 2023-2024 yılları için 89 milyon dolar gibi devasa bir reklam bütçesi olduğunu belirtmişti. Bu bütçe bir önceki ve bir sonraki yıllar için ayrılan bütçenin tam 9 katı.

Rockstar Games’in iş ilanından bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin GTA 6 hakkında ki görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.