e
sv

Realme ’den Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Edition!

realmeden watch s pro ve buds air pro master edition 88tzGulQ | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme ’nin duyurulan iki aygıtı bugün tanıtıldı. Şirketin, Realme Watch S Pro ve Realme Buds Air Pro Master Edition olarak isimlendirilen aygıtları Hindistan’da piyasaya sürüldü. Şirket yeni akıllı saatini ve yeni kulaklığını piyasaya sürmek için çalışmalarını sürdürüyordu.

Realme Watch S Pro ve Realme Buds Air Pro Master Edition özellikleri

Realme’nin yeni akıllı saati olan Watch S Pro, bir evvelki jenerasyon ile benzeri bir kasa üzerine kuruluyor. Yuvarlak bir dizayna sahip olan akıllı saat, 1.39 inç boyuta 454 x 454 piksel çözünürlüğe 450 nit parlaklığa ve 329 ppi bedele sahip bir AMOLED ekran üzerine şurası geliyor. Bu saatin başka akıllı saatlere karşı tezli olduğu özelliği ise 2 saatlik bir şarj ile birlikte 14 günlük kullanım sunması oluyor.

Realme

Akıllı saat bu özelliklerinin yanında ikili GPS dayanağına sahip ve nabız ölçme özelliğinin yanında kandaki oksijeni de ölçebilen sensörlere sahip. Su geçirmediği aktarılan akıllı saatin işlemci tarafında bizleri ARM Cortex-M4 karşılıyor. Yüzlerce saat arayüzü ile gelen akıllı saat 420 mAh’lik bir batarya gücü ile paslanmaz bir çelik kasayı birleştiriyor. Akıllı saat 135 dolar.

Bu akıllı saatin bir de Watch S Master Edition isimli bir versiyonu bulunuyor. Bu saatin ise 80 dolarlık bir fiyatı bulunuyor.

Realme

Realme Buds Air Pro Master Edition ise Jose Levy imzalı bir kulaklık olarak piyasaya sürüldü. Kulaklık yeni bir uzay grisi seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyorken birebir vakitte birtakım özellikler dışında evvelki kuşak ile birebir çizgiden ilerliyor.

Kulaklık aramalar ve gürültü engelleme özelliği sebebiyle ‘çift mikrofon’a sahip. Kulaklığın bunun yanı sıra 94 ms üzere harika düşük gecikme mühleti sunuluyor. Kulaklık yaklaşık 68 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcıyla buluşuyor.

 

 

Benzeri makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI