e
sv

Qualcomm QCC305x İle Kablosuz Kulaklıklar Seviye Atlayacak

qualcomm qcc305x ile orta sinif kablosuz kulakliklar seviye atlayacak 5I9jduhA | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Qualcomm QCC305x İle Kablosuz Kulaklıklar Seviye Atlayacak

ABD merkezli teknoloji devi Qualcomm, son dönemde birçok yeni ürün duyurdu. Şirket ilk olarak amiral gemisi Snapdragon 888 platformunu sahneye çıkarırken, hemen arkasından orta sınıf Snapdragon 678 işlemcisini tanıttı. Şimdi sıra ucuz kablosuz kulaklıklar için geliştirilen yeni yonga setinde. Qualcomm QCC305x, orta fiyat segmentindeki kablosuz kulaklıklar için tasarlanmış olsa da pahalı modellere özgü özellikler içeriyor. Aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi desteği ve sesli asistan uyumluluğu ilk göze çarpanlar. Yani bu yonga seti ile yüksek kalitedeki cihazları oldukça uygun bir fiyata alabileceğiz. Yüksek bütçede fiyatına göre performanslı olacak bu yonga seti bir çok kullanıcıyı heyecanlandırıyor.

Qualcomm QCC305x

Orta sınıfa premium özellikler getirecek

Dört çekirdekli yonga seti düşük güç tüketimi ile karakterize edilen Bluetooth LE Audio standardını destekliyor. Ayrıca daha iyi ses kalitesi ve daha düşük gecikme gibi avantajlar sağladığını da belirtelim. Çağrı kalitesini iyileştirmek için yankı engelleme ve gürültü bastırma gibi işlevler de sunuyor.

Qualcomm QCC305x serisinin maksimum 175 dolar bandındaki kablosuz kulaklıklarda kullanılması bekleniyor. Yeni yonga setleri orta segmentteki modellere üst sınıf kulaklıklarda görmeye alışık olduğumuz “premium özellikleri” getirecek. Bu durum da orta segmentte fiyatına göre performanslı cihazları bol bol göreceğimiz anlamına geliyor. Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Qualcomm QCC305x İle Kablosuz Kulaklıklar Seviye Atlayacak