e
sv

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

pubg formlu nick nasil olusturulur wIiQvZMy | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da bilinen ismiyle PUBG, tüm dünyada en fazla oynanan oyunlardan biri. Çok oyunculu görüntü oyunu PUBG’da oyuncular ‘nick’ denilen takma isimler kullanıyor. Kullanıcı ismi, basitçe geçiştirilemeyecek kadar değerlidir. Zira bu bahis, PUBG kitlesi için değeri büyüktür.

Tesirli bir profile sahip olmak isteyen oyuncuların bu oyunda yapması gereken tahminen en kıymetli şey dikkat cazip ve ihtimamlı bir takma ada yani ‘nick’e sahip olmak. Bu yüzden profil düzenleme ve nick hazırlama değerlidir.

pubg formlu nick nasil olusturulur 0 Hcgs2h7j | Tekno Deha

PUBG’de nasıl nick oluşturulur?

Pubg’nin profil düzenleme ve nick hazırlama özelliğini kullanmak için bir halli isim yazma aracına ve web sitelerine muhtaçlık duyulmaktadır. Kendiniz için bir nick bulamadıysanız oyun nickleri listelerinden kendinize nick edinebilir ya da nick oluşturmak için fikir sahibi olabilirsiniz. Halli nick aracı ile şekillendirerek kullanabilirsiniz.

PUBG mobile tam manasıyla bir uğraş oyunudur. Gaye hayatta kalmak olsa da kadrolar birbiri ile uyumlu hareket etmek zorundadır. Kimi kadrolar kendilerine has formlar içeren nickler kullanmaktadır. Bu noktada nick grup ruhu için değerli bir öge olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Yüksek sayıda oyuncu kitlesine sahip hayatta kalma oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds dünyasında sahip olduğunuz nick, profilinizdeki en değerli öge olabilir. Oyunda tesirli bir oyuncu olmak istiyorsanız sırf harf ve sayılardan oluşan bir nick yerine sembol ve formlar içeren bir formatta nick kullanmanız yararlı olacaktır.

Pubg Mobile için biçimli nick oluşturmak kopyala yapıştır ile halledilebilecek kadar kolay bir süreç. Zira online halli nick oluşturma  araçları size nickinizi rahat bir formda tasarlayıp kullanma imkanı sunuyor.

PUBG’de nasıl biçimli nick oluşturulur?

Webde formlu nick oluşturabilmeniz için form ve sembol çeşitliliği fazla olan takma isim yazma araçları yer alıyor. Bu araçlar sayesinde birkaç atılımda kısa müddette göz alıcı bir nick oluşturabilirsiniz.

Öncelikle başınızda tasarladığınız, nickinizin bürünmesini istediğiniz nick dizaynının sayı yüklü mı, harf yüklü mı, ya da her ikisini de içeren bir nick mi olacağına karar verin. Bu noktada verilebilecek bir öteki tavsiye ise başınızda nick için bir söz ya da bir söz sayı karması belirleyemediyseniz İngilizce oyun tabirlerinden de faydalanabileceğiniz olacak. Oyun dünyasında günden güne popülerliği artan İngilizce tabirler, profilinize Ttürkçe ve yaratıcı olmayan düz bir takma isimden daha fazla katkı sağlayabilir.

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Bu evreleri tamamladıysanız kelam konusu araçlar ve bu süreç için hazırlanmış siteler sayesinde, kullanılmak istenen formlu takma ismi sitede istenilen alana yazdıktan sonra basitce kopyalayıp PUBG’de yer alan ID kartınıza yapıştırabilirsiniz. (Günde sırf bir kere takma isminizi değiştirme hakkınızın olduğunu da hatırlatalım.)

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

PUBG nick kopyala yapıştır sorunu nasıl çözülür?

IOS’a güncelleme gelmesiyle birlikte İphone kullanıcıları bir linki ID kartına yapıştırmakta sorun yaşamaya başladı. Siz de nick yapıştırma sürecini gerçekleştiremiyorsanız duruma tahlil olarak aşağıdaki adımları takip edebilir, sembol ya da biçimler içeren takma isminizi ID kartına yapıştırabilirsiniz.

Ayarlar kısmından “genel” seçeneğine basın. Daha sonra Klavye’yi seçerek metin değiştirme başlığını seçin ve sağ üst köşede yer alan artı işaretine basın. Üstte anlatıldığı üzere oluşturduğunuz biçimli takma ismi kopyaladıktan sonra gelen ekranda yer alan “ifade”  kısmına yapıştırın. Çabucak altında yer alan kestirmeler kısmına sembollerle yazdığınız takma ismi tanımlayacak olan kolay bir harf dizisi yazın. (abc üzere.) Sağ üst köşede yer alan “kaydet” butonuna basıp süreci tamamlayın. Daha sonra tekrar PUBG’de yer alan ID kartı kısmına gelin. Bu kısma “abc” ibaresini yazdığınızda formlu takma ismin belirdiğini göreceksiniz.

pubg formlu nick nasil olusturulur 4 | Tekno Deha

PUBG nickinde nasıl boşluk oluşturulur?

PlayerUnknown’s Battlegrounds takma isminizde boşluk olmasını istiyorsanız yapacağınız şey aslında çok kolay. ID kartına gelin ve takma isminizi yazdıktan sonra boşluk olmasını istediğiniz yere ” Ħ ” sembolünü ekleyin ve kaydedin. Sembolü eklediğiniz kısımda boşluk olduğunu göreceksiniz.

Pubg Mobile fiyatsız İsim Değiştirme Kartı (ID Kartı) Nasıl Alınır?

1. Metot

Misyon kısmına girin ve sağ kısımda yer alan “eğitim görevleri” başlığını seçin. 10. düzeye girerek ücretsiz ID kartı elde edebilirsiniz.

pubg formlu nick nasil olusturulur 5 ukKgRqet | Tekno Deha

2. Metot

Aktiflik kısmına girin ve etkinliklerinizi denetim edin. Burada size verilen bir isim artı yer alıyor olabilir.

pubg formlu nick nasil olusturulur 6 5uGtOSwG | Tekno Deha

3. Prosedür

Şayet eğitim misyonlarında yer alan ID kartını kullandıysanız ve aktiflik başlığında da ID kart yer almıyorsa Grup kısmını kullanarak ID kart sahibi olabilirsiniz.

pubg formlu nick nasil olusturulur 7 8XsUAOI6 | Tekno Deha
Takım başlığına girin. Takım müsabakasını akabinde takım onayını seçin. Bu kısım her hafta yenileniyor ve buradan haftada bir sefer 30 müsabaka puanı ve periyodik unvan kazanabiliyorsunuz. Bir buçuk ay üzere bir müddet müsabaka puanı biriktirerek isim değiştirme kartına sahip olabilirsiniz.

pubg formlu nick nasil olusturulur 8 | Tekno Deha

Bu sistemlerin hiç biri sizin için uygun değilse puanınızı arttırmak için çabalamanız ya da son deva olarak fiyatlı bir ID kart satın almanız gerekecek

Pekala siz siz nasıl PlayerUnknown’s Battlegrounds biçimli nick oluşturdunuz. Yorumlarda sistemlerinizi yazabilirsiniz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.