e
sv

Pubg New State Hakkında Herşey

Pubg New State Nedir?
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG New State Duyuruldu

Sızıntıların en azından mobil yineleme için doğru olduğu anlaşılıyor. Artık PUBG Mobile devam filminin ne olduğunu biliyoruz. PUBG New State, dünyanın dört bir yanındaki mobil cihazlar için piyasaya sürülen serinin bir sonraki girişi olacak.

Bu yılın sonlarında piyasaya sürülür ve şu an itibariyle kesin bir çıkış tarihi verilmemiştir. Şimdi selefi PUBG Mobile’dan gördüklerimizi dünya çapında hem iOS hem de Android cihazlarda mevcut olarak devam edecek ücretsiz bir oyun olacak.

Yeni oyun, ondan önce gelen battle royale oyunlarının ardından serinin ana hat girişi olacak. Bu sayede oyuncuların dizi hakkında zaten bildiklerine ve sevdiklerine benzeyecek, ancak benzersiz estetik ve stil seçimleri ile birlikte gelecek.

Mevcut PUBG Mobile’ınaksine, mobil platform için sıfırdan inşa edilmiş ve çekirdek bir PC ve konsol deneyiminden alıp mobil platforma getirmeye çalışmıyor. Nasıl sonuçladığını hepimiz biliyoruz. Bu, New State’i genel olarak daha iyi bir oyun haline getirmenin harika bir yolu gibi görünüyor.

Pubg New State

Mobil İçin Sıfırdan New State Kuruldu

PUBG Mobile, ana hat kardeş oyunu gibi, ilk çıktığında çok sayıda performans, grafiksel ve buggy sorunlarından muzdaripti. Oyun bu noktada oldukça iyi olmasına ve sizi engelleyen çok fazla sorun olmadan oynanabilmesine rağmen, sorunları muhtemelen kökeninden geliyor.

Battle royale oyununun PUBG PC sürümünden bildiklerimizi aldı ve mobil cihazlara çevirdi. Bu, Fortnite gibi grafiksel olarak çok etkileyici olmayan bir şey için işe yarasa da, özellikle ana PC sürümü o zamanlar hala hatalarla delik deşik edildiğinden, PUBG için pek işe yaramadı.

Bu, zamanla orijinal PUBG’den çok daha büyük ve daha popüler olan kendi şeyi haline gelen sinir bozucu bir kullanıcı deneyimine yol açtı. Bu nedenle, PUBG Studio’nun en başından itibaren tüm cephelerde teslim edecek bir devam filmi yapması çok mantıklı.

Battle royale oyunu için gösterilen tek fragmanda, zaten özel bir şey olmak istediği açık. Grafikler harika görünüyor. Oyun her zamanki gibi çılgın ve aksiyon dolu görünüyor, potansiyel olarak alıştığımızdan daha iyi.

Pubg New State

PUBG Yeni Durumundaki Yeni Özellikler ve Değişiklikler

Yeni mobil battle royale oyunu oyuncuların belirli sürümleri kullanarak silahlarını bir dereceye kadar özelleştirmelerine izin vereceğinden, bu PUBG New State’in önemli bir parçası gibi görünüyor. Bazıları ataşmanları değiştirir ve silahın farklı çalışmasını sağlarken, diğerleri belirli istatistiklerin yeteneğini vb.

Maçlarda yuvarlanma yeteneğinden balistik kalkanlara ve daha fazlasına kadar diğer küçük değişiklikler oyunun kendisinde görülecek ve hissedilecektir. Tüm bunlar kulağa hoş gelse de, bundan sonra orijinal PUBG Mobile’a ne olacağı belirsiz.

İOS ve Android pazarlarında kalacağını ve bu oyunun hayranlarının öngörülebilir bir gelecek için oynamaya devam etmesine izin vereceğini varsayıyoruz. Yine de, özellikle PUBG Studios henüz geleceğini herhangi bir şekilde ele almadığı için mevsimsel içerik sona ererse şaşırmayız.

Bu oyuna yeni bir içeriğin eklenemediği bir durum görebiliriz, ancak ana geliştirme ve PUBG New State için yeni içerikler yayınlanırken sunucuların gelecek yıllar boyunca oynamaya devam etmesi için aktif kalır.

Bu, bu yıldan itibaren gelecekte önde gelen mobil battle royale oyunu olması muhtemeldir, bu nedenle PUBG Mobile’ın şu anda olduğu gibi çok çeşitli cihazlarda mevcut olmasını umuyoruz. Ama gelecekte daha fazlasını bekleyip öğrenmemiz gerekecek.

Oyun içinden de bazı görüntüler gösterelim.

Pubg New State

Böyle gözüküyor bence çok güze olmuş ben Pubg Mobile oyununu uzun süre oynamış biriyim 2 oyunun alakası yok diye bilirim New State çok daha güzel olmuş tekrardan Pubg’ye başlama sebebim olabilir.

Resim

Buda araba içinden görüntü nedense CyberPunk 2077’yi anımsattı bende bence bu atmosfer çok güzel sizde görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Çok Kısa Bir Sürede Play Store Üzerinden 5 Milyon Ön Kayıta Ulaştı

https://twitter.com/PUBG_NEWSTATE/status/1367716506130391043

Twitter üzerinden şöyle bir paylaşımda bulundu çok teşekkür ettiklerini belirten yetkililer bu muhteşem ilgiye inanamadı.

Pubg New State hakkında herşeyden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin  Pubg New State hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizdeki diğer haberlere gitmek için buraya tıklayınız. Sizin görüşleriniz bizim için önemli illaki bir yorum yapmaya özen gösterin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.