e
sv

PS5 Oynayanlara 1000 Dolar ve PS5 Hediye Edilecek

ps5 oynayanlara 1000 dolar ve ps5 hediye edilecek LIPbBeZQ | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

PS5 Oynayanlara 1000 Dolar ve PS5 Hediye Edilecek, Avustralya merkezli popüler teknoloji sitesi WhistleOut, oldukça dikkat çeken bir iş ilanı yayınladı. İş alanında yer alan detaylara göre, işe alınan kişi geçtiğimiz haftalarda piyasya sürülen PlayStation 5’i oynayacak ve süreçte yaşadığı deneyimleri aktaracak. Bunun yanı sıra işe alınan kişiye uygun şartları sağlaması durumunda 1.000 dolar ödeme yapılacak.

Ancak iş alanında çeşitli başvuru şartları da yer alıyor. Bu şartlar arasında PlayStation 5’e sahip olmak gibi bir koşul yok. WhistleOut, işe alınacak oyuncuya aynı zamanda bir PlayStation 5 verileceğini ve bunun karşılığında herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini belirtiyor. Yani WhistleOut bünyesinde işe alınan kişi, hem 1.000 dolar kazanacak hem de bir PlayStation 5’in sahibi olacak.

PS5

Her ne kadar ilk okunduğunda kulağa hoş bir teklif gibi gelse de oldukça zorlu şartları bulunuyor. Bunun başında ise 50 saat boyunca kesintisiz PS5 oynamak geliyor. Oyuncu, PlayStation 5 ile oynarken aynı zamanda daha önceden hazırlanmış çeşitli sorulara cevap verecek ve deneyimlerini aktaracak. Bu sorular genellikle PlayStation 5’in öncesi konsollarla performans farklarıyla alakalı olacak. Ayrıca, bu 50 saatlik süreç istenirse WhistleOut’un resmi Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayınlanabilecek.

Sony’nin en yeni konsolu PS5 , 4K çözünürlük ile tam uyumlu olarak geliştirilmiş bir oyun konsolu olduğu için iş ilanına başvuran kişinin 4K çözünürlüğe sahip bir televizyona sahip olması gerekiyor. Bunun yanı sıra yüksek hıza sahip internet bağlantısı da sunulan şartlar arasında yer alıyor.

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI