e
sv

Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Adsiz tasarim 2 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Prime Gaming Kullanan Kişiler Mart Ayında Blasphemous, Boomerang Fu, Tengami, Bomber Crew ve Sky Drift adlı oyunlara sahip olabiliyor.Bu fırsattan faydalanmak için sadece 7.9 tl yetiyor.

Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Amazon Prime Gaming Mart ayı ücretsiz oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyelerine bu ay Blasphemous, Boomerang Fu, Tengami, Bomber Crew ve Sky Drift oyunlarını ücretsiz vereceğini açıkladı. Ayrıca Mart ayında Prime Gaming üyeleri, Apex Legends’den 2 tane kaplamanın yanı sıra Madden NFL 21, League of Legends, Legends of Runeterra, Valorant, ve FIFA 21 gibi popüler oyunlarda da oyun içi ayrıcalıklarından faydalanabileceklerdir.

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming her ay üyelerine özel oyun içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming  üyelerine süresiz sahip olabilecekleri bu ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri item vb. şeylerde sunuyor ve Twitch platformunda istedikleri kişinin kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Mart Ayı Ücretsiz Oyunlar

Blasphemous – Blasphemous, Cvstodia’nın kabus gibi dünyasında geçen, beceri gerektiren hack’n slash çarpışmalarının yer aldığı vahşi bir aksiyon platform oyunudur. Yeteneklerini keşfet, yükselt ve ebedi laneti bozma maceranda seni engellemeye çalışan düşman sürülerini vahşice infaz et.

Boomerang Fu – Bu çılgın fizikli parti oyununda bumeranglarla arkadaşlarını lime lime et. Favori yiyeceklerinden oluşan bir ekibe katıl, düşmanlarını kızart, dondur ve erit. Çılgın güçlendirmeleri keşfet ve en iyi Boomerang Fu ustası olmak için onları birleştirerek ölümcül kombinasyonlar yap.

Tengami – Güzelliklerle dolu bu dünyadaki yapbozları ve sırları,  uçurduğunuz kâğıt uçaklarla öğrenin.

Bomber Crew Deluxe – Takozlar uzakta! Bombardıman ekibi, doğru mürettebatı seçmenin ve bombardıman uçağınızı en iyi şekilde tutmanın, görevinizi tamamlamak veya Hepsini kaybetmek arasındaki fark olduğu stratejik bir simülasyon oyunudur!

Sky Drift – Flyboys’un en ölümcül rakiplere karşı uçan ve dövüş becerilerini test edebileceği ve ustalaşabileceği adrenalin pompalama gökyüzü yarış dünyasına her zamankinden daha yakın olun! Şaşırtıcı derecede ayrıntılı arazilere hayran kalın. State-of-the-art uçakların kilidini ve benzersiz yarış derileri ile kişiselleştirin.

Amazon Prime üyeleri, Prime üyeliği kapsamında Prime Gaming ayrıcalıkları, bedava kargo vb. üyelere özel fırsatlar ile Prime Video üzerinden aralarında birçok Amazon Originals içeriğinin de izlememize izin veriyor. Eğer hala Prime üyesi değilseniz, amazon.com.tr/prime adresini ziyaret ederek 30 günlük deneme süresinden faydalanabilir ve Amazon Prime’a ayda sadece ₺7,90 karşılığında sahip olabilirsiniz. Prime Gaming ile ilgili daha fazla bilgi için gaming.amazon.com. Bence Amazon Prime almalısınız çok güzel birşey. Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz belirtmeyi unutmayınız.

Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin  Prime Gaming Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizdeki diğer haberlere gitmek için buraya tıklayınız. Sizin görüşleriniz bizim için önemli illaki bir yorum yapmaya özen gosterin.