e
sv

POCO Dizüstü Bilgisayar Çıkarmaya Hazırlanıyor

poco da dizustu bilgisayar cikarmaya hazirlaniyor LLr7WfaC | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

POCO Dizüstü Bilgisayar Çıkarmaya Hazırlanıyor

Dünya devi şirket Poco dizüstü bilgisayar mı çıkaracak? POCO geçtiğimiz Ocak ayında, yani neredeyse bir yıl evvel Xiaomi‘den ayrılarak bağımsız bir marka haline gelmişti. Lakin buna karşın eski eski ana şirketinin ayak izlerini takip edecek üzere görünyüor.

Xiaomi bildiğiniz üzere RedmiBook serisi altında uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar üretmeye odaklanmış durumda. POCO’nun da benzeri bir atak yaparak kendi dizüstü bilgisayarlarını piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor.

Poco Dizüstü Bilgisayar

BIS kayıtlarında ortaya çıktı

Poco markasıyla bağlı dizüstü bilgisayar pilleri, Hint Standartları Ofisi (BIS) kayıtlarında ortaya çıktı. Bu da şirketin muhtemelen POCOBook isimli bir dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor.

poco da dizustu bilgisayar cikarmaya hazirlaniyor128084 2 | Tekno Deha

Hintli yayınlayıcı firma Mukul Sharma, dizüstü bilgisayarlarındaki BIS sertifikasının bir kısmını POCO severler ile paylaştı. Firmanın yayınlamış olduğu evrakta R15B02W ve R14B02W model numaralı iki dizüstü bilgisayar bataryasından bahsediliyor. Ne yazık ki çıkarılacak olan bilgisayarın diğer özellikleri hakkında başka bir ayrıntı şimdilik yok. Kısacası dünya devi şirket POCO’nun bir dizüstü bilgisayar çıkacağını biliyoruz ancak özellikleri hakkında yorum yapmak şimdilik pekte mümkün değil.

Sizce POCO’nun çıkaracağı dizüstü bilgisayar nasıl? Yeni çıkacak olan dizüstü bilgisayarın Türkiye fiyatı sizce ne kadar olur? Türkiye’ye geldiği zaman satın alacak mısınız? Görüşlerinizi aşağı tarafta bulunan yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI