e
sv

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı!

psplus 1 | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony 2021 yılının Ocak ayında da PS Plus abonelerini sevindirmeye devam edecek. İşte önümüzdeki ayın PS Plus oyunları!

Hepimizin bildiği gibi SonyPlayStation Plus servisi üzerinden kullanıcılarına her ay çeşitli oyunları ücretsiz olarak dağıtıyor. Hatırlarsanız Sony Aralık ayında Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena gibi oyunlar ücretsiz olmuştu. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılarını bir hayli memnun etmeyi başaran Sony 2021 yılının Ocak ayında da oldukça önemli olarak ifade edebileceğimiz üç oyunu ücretsiz olarak PlayStation Plus kullanıcılarının beğenisine sunacak.

PlayStation Plus Aralık 2021 oyunları açıklandı

Her ay aboneleri için çeşitli oyunlar veren PlayStation Plus servisi, 2021 yılının ilk ayında da kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. Zira sırada birbirinden güzel üç oyun var. Bu oyunlardan ikisi PS4, biri ise PS5 için sunuluyor.

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı!

Sony, Eylül ayında PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunulacak olan üç ücretsiz oyunu açıkladı. Bu oyunlar Shadow of the Tomb Raider, GreedFall ve Maneater olarak açıklandı. Oyunlar 5 Ocak 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek. Bahsi geçen yapımlardan Shadow of the Tomb Raider ve GreedFall PlayStation 4 kullanıcıları tarafından oynanabilecek iken, Maneater isimli yapımı yalnızca PlayStation 5 kullanıcıları oynayabilecek. Gelin şimdi Ocak ayında verilecek oyunları mercek altına alalım.

Shadow of the Tomb Raider, serinin üçüncü oyunu ve gerçekten de oyun severleri tatmin edecek olan bir yapım olarak öne çıkıyor. GreedFall ise bir aksiyon-RPG tarzı olan bu oyunu verecek ve bizce PS4 sahiplerini oldukça tatmin edecek.

Web sitemizde bulunan benzer makaleler için buraya tıklayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI