e
sv

PlayStation Plus Abonelerine Şubatta Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

PlayStation Plus ile Subatta Bedava Verilecek Oyunlar | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Plus Abonelerine Şubatta Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

Son zamanlarda konsol oyunlarının oldukça pahalı olması, üreticilerin çeşitli abonelik sistemlerini hayata geçirmesine neden oldu.

Bu abonelik sistemlerinden biri olan  PlayStation Plus, aylık ödeme sistemi sayesinde oyunları indirimli veya ücretsiz oynama imkanı sunuyor.

Sony yaptığı açıklamada, yeni yılla birlikte şubat ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak ücretsiz oyunlarını açıkladı. Söz konusu oyunlar, 2 Şubat’tan itibaren ücretsiz olarak sunulacak.

İşte abonelerin Şubat ayında sahip olabileceği ücretsiz oyunlar:

DESTRUCTION ALLSTARS

Playstation plus

Destruction AllStars, yeni bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. PS5 için özel olan oyunda araçları çarpıştırıyorsunuz. Oyun, PS Plus kullanıcıları için 2 Şubat ile 5 Nisan tarihleri arasında oynanabilir olacak.

CONTROL ULTIMATE EDITION

CONTROL

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Control, üçüncü şahıs aksiyon-macerada doğaüstü yeteneklerde ustalaşacağınız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun hem PS4 hem de PS5 uyumluluğu bulunuyor.

CONCRETE GENIE

CONCRETE GENIE

Sihirli bir boya fırçası aldığınız ve kirli Denska kasabasını eski parlak ve hareketli sahiline döndürdüğünüz Pixelopus oyunu Concrete Genie, PlayStation Plus kapsamında PS4 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

2 Şubat itibarıyla sunulacak PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını kütüphanenize eklemek için 1 Mart tarihine kadar süreniz olacak. Yani bu güzel fırsatı kaçırmanız çok zor, 29 günlük devasa süreçte istediğiniz zaman ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir? Değerli oyunlarınızı bekliyoruz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.