e
sv

Cyberpunk 2077 İadesi PlayStation’ dan Sonra Xbox’da Da Başladı

playstationin akabinde xboxta da isteyen herkese cyberpunk 2077 iadesi basladi jrCMGnqw | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation’ dan Sonra Xbox’da Da Cyberpunk 2077 İadesi Başladı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 yaklaşık bir hafta evvel çıkışını yaptı. PC ve yeni jenerasyon konsollarda tekrar adere eder düzeyde çalışsa da oyun ne yazık ki eski jenerasyon konsollarda çok berbat performans veriyordu.

Bu makus performansın akabinde CD Projekt, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oyuna sahip olanların oyunu iade edebileceği açıkladı. Lakin platformlarla net bir muahede yapmadıkları için oyunu iade etmek isteyen oyuncular, platformların para iadesi şartlarına takıldı.

CyberPunk 2077

Bu olayın akabinde da bu sabah Cyberpunk 2077 büsbütün PlayStation Store’dan kaldırıldı ve tüm oyunculara iade yapılacağı açıklandı. Birkaç saat evvel de tıpkı açıklama Microsoft Store için geldi. Microsoft Store üzerinden oyunu alan herkes şu andan itibaren isterse oyunu iade edebilir. Lakin oyunun PlayStation tersine Microsoft Store’da hala satın alınabilir olduğunu da hatırlatalım.

İade etmek için buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. CD Projekt Red, eski jenerasyon konsollardaki düzeltmelerin şubat ayına kadar yapılacağını daha evvel açıklamıştı. O vakte kadar oyunu konsol üzerinde satın almasanız sanırım daha düzgün. Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir? CyberPunk 2077 oyununda teknik bir sorun yaşadınız mı?

Yazıyı beğendiyseniz bu kategorideki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 İadesi PlayStation’ dan Sonra Xbox’da Da Başladı