e
sv

PlayStation 5, Amazon’da Yeniden Satışta!

| Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 5 Türkiye Satışları Resmen Başladı: İşte Tüm Detaylar! - veteknoloji

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5, 19 Kasım’da Türkiye’de satışa çıkmış ve sınırlı sayıdaki stoklar sebebiyle kısa sürede tükenmişti. Amazon Türkiye, konsolu bugün itibari ile stoklarına ekledi.

Yıllardır beklediğimiz yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım’da Türkiye’de satışa sunulmuş, stokları kısa sürede bitmişti. Çoğu oyuncu, ilk günlerde Sony Türkiye’yi yeterli stok getirmediği konusunda eleştirse de şuanda yeniden stoklarda.

Şu aralar yılın son kampanyasını düzenleyen Amazon Türkiye, bu kapsamda PlayStation 5’i yeniden stoklarına ekledi. Eğer PlayStation 5 almak için bir süredir bekliyorsanız buradaki bağlantıdan ürünün Amazon sayfasına ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5’in etkileyici bir takım özelliklere sahip bir konsol olduğu zaten herkesin kabul ettiği bir gerçek. Ancak yine de biz bahsetsedelim; bu oyun konsolu ile 4K çözünürlükte 120 Hz tazeleme hızına kadar oyun oynamak mümkün. AMD Zen 2 mimarili bir işlemciye sahip olan konsol, DDR6 yapıda 16 GB RAM kapasitesiyle de dikkatleri üstüne çekiyor. PS Plus Collection programı ile PlayStation 4 oyunlarının ”geriye uyumluluk” imkan tanıyan konsol, beklentileri aşan SSD ve yükleme hızıyla da oyuncuları kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Neredeyse 1 günden kısa sürede stokları bitmiş olan Playstation 5 ‘in Amazon’da yeniden satışa sunulması hakkındaki görüşlerinizi aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Web sitemizde bulunan benzer haberlere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI