e
sv

Pearl Abyss , Yeni Sınıf Nova ve Yol Haritasını Açıkladı

pearl abyss calpheon soleninde yeni sinif nova ve yol haritasini acikladi u9sKD93O | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pearl Abyss , Yeni Sınıf Nova ve Yol Haritasını Açıkladı

 

Pearl Abyss, Black Desert IP için yeni sınıf Nova ile 2021 Yol Haritası’nı, şirketin tüm platformlarındaki global kullanıcılarını bir araya getiren ilk global etkinliği olan Calphe:ON Şöleni’nde duyurdu.

Pearl AbyssBu etkinlik, 12 Aralık’ta gerçekleşti ve resmi YouTube ve Twitch kanalları aracılığıyla 8 dilde yayınlandı. Dünya çapında 150’den fazla ülke ve bölgeden yaklaşık 70.000 kullanıcı, sanal ortamdaki bu etkinliğin tadını çıkardı.

Pearl Abyss

Etkinlik boyunca anons edilen en heyecan verici güncellemelerden biri de yeni sınıf Nova oldu. Calpheon Krallığı’nın sonuncu yıldızı olarak bilinen Nova, ana silahı Sabah Yıldızı’nın yanında Kutsal Ağaç Quturan’ın gücü sinmiş bir kalkan kullanır. Düşmanlarını ölümcül orta mesafeli saldırılarıyla yok edebilen Nova, Kraliyet Muhafızlarının ruhlarını çağırdığında ise çok daha güçlü hale gelebilir. Stratejik bir ön saf savaşçısı olan Nova ve intikam hırsıyla dolu olup tahtını geri almak için artık hazır.

pearl abyss calpheon soleninde yeni sinif nova ve yol haritasini acikladi 2 1 | Tekno Deha

Yeni Sınıf Nova Maceracılarla Buluşuyor

Nova ön oluşturma, 15 Aralık’ta Black Desert Mobile için, 16 Aralık’ta ise Black Desert Konsol ve Black Desert TürkiyeMENA platformları için başlayacak. Maceracılar, 22 Aralık’tan itibaren Nova ile tüm platformlarda oynayabilecek.

Öte yandan, Black Desert Oyun Tasarım Departmanı baş sorumlusu Jeseok Jang, Black Desert’ın gelecekteki planlarını tanıtmak için bir Yol Haritası paylaştı. Black Desert PC ve Konsol platformlarına, tüm sunuculardan Maceracıların katılabileceği Calpheon ve Valencia arasındaki geniş çaplı bir savaş modunu da kapsayan yeni bir PvP içeriği eklenecek. Ayrıca “10 vs. 10 Takım” içeriği de anons edildi ve bu içerik de PvP severler için oyunda erişilebilir olacak. Bunun yanında Bağlantı Noktası Savaşları da Maceracıları daha canlı savaşlara teşvik etmek için yenilenecek.

Pearl Abyss

Black Desert Mobile platformunda ise yeni bölge “Büyük Çöl” 22 Aralık’tan itibaren açılacak. Maceracılar bu yeni bölgede, tapınaklar ve yeni binekler gibi eşsiz özelliklerle tanışabilecekler. Bunun yanı sıra “Battlefield of the Sun” olarak anılan devasa savaş modu Black Desert Mobile evrenine gelecek. Ayrıca Maceracılara daha çeşitli içerikler sunmak için 2021 yılından başlamak üzere, oyun haftalık güncelleme takvimine geri dönecek.

Pearl Abyss

Calphe:ON Şöleni’ni kutlamak için tüm platformlardaki Maceracılara çok sayıda ödüller verilecek. Daha fazla bilgi için resmi web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Black Desert TRMENA: playblackdesert.com
  • Black Desert Mobile: com
  • Black Desert Konsol: playblackdesert.com

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI