e
sv

Papara nedir? Papara güvenilir midir?

Papara Kart Güvenilir Midir?
avatar

Taha Berk Çelik

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Papara nedir? Papara güvenilir midir?

Papara Güvenilir Midir?

 

Papara, 6493 sayılı kanun ile kurulmuş ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nca sağlanan yetki sayesinde faaliyet gösteren ön ödemeli bir elektronik para kuruluşudur. 2016 yılında faaliyetine başlayan Papara, MasterCard, Visa, Troy ve BKM’ya üye olan bir elektronik para kuruluşudur.

 

Papara Kart Nasıl Alınır?

Papara Güvenilir Midir?

Papara sitesine girdikten sonra giriş yap kısmına tıklayın ve oraya hangi mail adresi ile üye olmak istiyorsanız onu yazın, ve “Devam et” yazısına tıklayın. Size isim, soyisim ve şifrenizi soracaktır. Bu bilgileri de doldurduktan sonra hesabınızı onaylamanız gerekecektir. Numaranıza veya mail adresinze gelen şifre ile hesabınızı onayladıktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra Papara kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Papara Güvenilir Midir?

Papara Kart Güvenilir Midir?

Papara’nın güvenilirliği BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylanmış bir ön ödemeli kart kuruluşudur yani güvenilirdir. Kullanmanızda bir sakınca bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Papara’nın Avantajları Nelerdir?

Papara Kart Güvenilir Midir?

7/24 para transfer işlemini gerçekleştirebilmek, para çekerken komisyon çekilmemesi, cashback olması ki bu benim en sevdiğim özelliklerden biri, güvenilir ve pratik olması gibi bir çok özelliği bulunuyor.

Papara Kartı Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Papara kartınızı kredi kartının geçtiği her türlü sitede, markette, lokantada, kırtasiyede vb. olmak üzere her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca Mastercard çipine sahip olan Papara ile Mastercard ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz

 

Papara Kart Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Papara Kart Güvenilir Midir?

0850 340 0340 telefon numarası ile Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz veya [email protected] adresine mail atarak sorununuzu anlatabilirsiniz. Papara ile olan müşteri hizmetleri deneyimimin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Ben aradığımda veya e-posta gönderdiğimde benimle ilgilendiler ve sorunumu çözdüler.

 

Papara’nın güvenirliği hakkında ve papara hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu yazımız hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve internet kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. teknodeha.com