e
sv

Oto Servis Ekipmanlarında Adres Nöbetçi Hırdavat!

Nöbetçi Hırdavat
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oto servis ekipmanlarında adres nobetcihirdavat olarak karşımıza çıkarken uygun fiyatlar, güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi sizleri bekliyor. Oto servis ekipmanlarında güvenilir fiyat avantajlarından yararlanmak için daha fazla vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz. 

El Aleti Çeşitleri

 1. Çekiç : Çekiç, evden tutun şantiyeye kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılan yaygın el aletleri arasındadır. Boyutuna, uygulamasına, şekline ve amacına göre farklı çeşitleri olabilir. Hepsi ahşap, alçı ya da metal olmak üzere farklı yüzeylere çivi çakmak için kullanılır. Ek olarak parçaları bir araya getirmek ya da sökmek amacı ile de kullanılabilir. 

 

 1. Pense : Pense, her türlü inşaat, sıhhi tesisat ve genel onarımda kullanılabilir. Tamircinin araç setinde bulunabilecek en yaygın el aletlerinden biridir. Çeşitli nesneleri güvenli bir şekilde kavrama, tutma, bükme ve kesme amacı ile kullanılabilir. Basit bir kaldıraç olarak, pense sağlam bir kavrama uygulamak için eklemini dayanak noktası ya da ağzını kavramak amacı ile kullanılmaktadır. 

 

 1. Merdiven : Merdiven kelimesini ilk düşündüğümüz zaman A şeklinde bir merdiven görüntüsü akıllara gelir. Uzunluk, ağırlık, kullanım, çok yönlülük ve depolama açısından bulabileceğiniz pek çok tür bulunmaktadır. Farklı merdiven türlerini bilmek ve görev için doğru olanı kullanmak, dünya genelinde her yıl yaklaşık 32 bin ölüme sebep olan kaza ve yaralanma gibi durumları önlemek için büyük önem arz etmektedir. 

 

 1. Anahtar : Anahtar ve pense seti gibi nesneleri gevşetmek ya da sıkmak için kullanılan el aletleri araçlarından biridir. Ev geliştirme projeleri söz konusu olduğu zaman farklı anahtar türleri görebilirsiniz. 

 

 1. Kelepçe : Ev yenileme ve ahşap işçiliğinden ameliyatlara kadar pek çok projeye göre kelepçe türü bulunmaktadır. Sadece kullanımda değil özelliklerinde ve tutma malzemesinde de farklılıkları vardır. 

 

 1. Ölçüm aleti : Ölçüm araçlarında modern toplum eskiye göre daha şanslıdır diyebiliriz. Mesafeler, açılar, su basıncı, veri, sıcaklık, hız, zaman, bileşenler ve şeker seviyesi olmak üzere neredeyse her şeyi ölçmek için bir araç vardır. Eskiden bu durum böyle değildi. 

 

 1. Takım kemeri : Alet kemerleri, sıradan insanın bunları giymesi kabul edilebilir hale gelmeden önce esnaf ve asker tarafından uzun süre kullanılır. Malzeme ve kullanım özelliklerine göre farklı çeşitli kayış türleri bulunmaktadır. Kullanılan alet kemerinin tipi, büyük ölçüde yapılan işe ve aletleri büyüklüğüne bağlıdır diyebiliriz. 

 

 1. Balta : Baltalar, insan tarafından kullanılan en eski el aletlerinden biridir. Yaklaşık 2 milyona yakın bir süredir kullanılan baltalar, tarımda ve ağaç kesmede kullanıldığı gibi hayvanların kesilmesi ve savaşlarda kullanılmaktaydı. Günümüzde pek çok nesneyi parçalamak için tercih edilir. 

 

 1. Keskiler : Keskiler ahşap işleme, duvarcılık ve metal işleri için kullanılır. Her çalışma alanında birden fazla keski seçeneği bulunmaktadır. Çok basit bir araç olarak karşımıza çıkar. O kadar etkilidir ki tasarımı, farklı model ve tasarım gelişmesi dışında yıllar içinde çok az bir değişime uğramıştır. Pek çok el aletleri takım koleksiyonunda bulunan ve özellikle de ahşap, metal işleri ya da duvar işlerinde çalışan insanlar için temel bir araç olduğunu söyleyebiliriz. 

Ünlü Marka Seçenekleri

Sitemiz aracılığı ile pek çok ünlü markanın sunduğu ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Armak, Aykuş, Retta, Rico ve Sappower gibi pek çok ünlü markanın ürünlerine hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile aklınızda bir soru işareti kalmadan ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Hırdavat İle Bütçe Dostu Ekipman Desteği!

Nöbetçi Hırdavat ile bütçe dostu ekipman desteğinden yararlanabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Her zaman sizlere kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunmaya özen gösteriyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.