e
sv

OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı

oneplus 9 prototipi kara borsaya dustu iste fiyati | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Husus yeni bir akıllı telefonsa, o telefonla ilgili pek çok sızıntının yaşanması pek olağan. Bu sızıntılar kimi vakit firma içerisinden stratejik olarak yapılsa da kimi vakit da çalışanlar tarafından para karşılığında yapılabiliyor. Lakin, OnePlus 9 için daha evvel benzerine pek rastlanmamış bir sızıntı geldi. OnePlus 9 prototipi, bir kullanıcı tarafından eBay üzerinde satışa konuldu.

Telefonu satışa koyan kişi nitekim para kazanmak mı istedi yoksa farklı bir sızıntı metodu mi denedi şimdi bilinmiyor.

OnePlus 9 prototipi eBay üzerinde satışa sunuldu

OnePlus 9’u eBay üzerinden 3.000 dolara satmak isteyen bir kişi, telefonu nitekim satmak istedi mi bilinmiyor. Satıcının ilanında telefonun kimlik numarası gösterildiği için, firma tarafından telefona sahip olan şahsa ulaşmak da mümkün. Tabi ilanı açan kullanıcının telefonu çalmış olma ihtimali de mevcut.

OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı

eBay üzerinde satılan prototip, çok geçmeden satıştan kaldırıldı. Pek çok telefon daha evvel sızıntı yaşasa da bu usul bir sızıntının gerçekleştiği her vakit görülmüyor. T-Mobile logosu ile gelen telefonun Amerika’da satışa sunulması, telefonun T-Mobile versiyonun olduğunu belirtiyor. Firmanın, bu türlü bir sızıntı karşısında alacağı aksiyon ise bilinmiyor.

OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı

8 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelen telefon, kutudan Android 11 ile çıkıyor. Snapdragon 888 işlemcisinden gücünü alacak olan OnePlus 9, art tarafta iki adet kameraya ve bir adet sensöre sahip. Ana kameranın ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI