e
sv

OnePlus, 2021’in Başlarında Birinci Akıllı Saatini Piyasaya Sürecek !

oneplus 2021in baslarinda birinci akilli saatini piyasaya surecek DkTDKgdF | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus, 2021’in Başlarında Birinci Akıllı Saatini Piyasaya Sürecek !

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, birinci giyilebilir aygıtını gelecek yılın başlarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket yıllar evvel bir akıllı saat modeli piyasaya sürmek istemiş lakin orta vermeyi tercih etmişti.

Kurucu ortak Pete Lau, Twitter’da son vakitlerde yayınlanan bir gönderide, hayranların uzun müddettir şirketten bir saat yapmasını talep ettiğini söyledi ve Lau’nun tweet’inde: “Bir saat istediğinizi söylediniz ve hafta sonu boyunca duymuş olabileceğiniz üzere önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek bir tane yapıyoruz.” sözleri yer aldı.

Şirket, 2015 yılında tomurcuklanan bu segment için bir giyilebilir aygıt geliştirdi lakin nihayetinde eseri pazara sunmadan evvel hurdaya çıkardı. Lau o sırada The Wall Street Journal’a verdiği röportajda bu işe daha fazla odaklanmaları gerektiğini belirtmişti.

oneplus

OnePlus’a nazaran gerçek vakit artık

Geriye dönüp bakıldığında, bu muhtemelen makul bir hareketti. Akıllı saatler, tüketici elektroniği pazarına birtakım uzmanların kestirim ettiği kadar çabuk girmedi. Yıllarca pratiklik meseleleri ile uğraş ettiler.

Teknoloji geliştikçe, sıhhat ve zindelik birden fazla akıllı saat için büyük satış nedeni olarak ortaya çıktı ve bu bugün de geçerliliğini koruyor. OnePlus o vakitten beri eser yelpazesini genişletti ve artık kulaklıklar , güç kabloları, kılıflar ve hatta markalı sırt çantaları ve bez çantalar sunuyorlar. Bu bağlamda bir akıllı saat modelinin, OnePlus’ın eser evriminde bir sonraki mantıklı adım olacağını söylemek mümkün.

 

Web sitemizde bulunan diğer yazıları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI