e
sv

One UI 3.1 Sızdırıldı: Galaxy S21 Ultra Özellikleri Görüldü

one ui 31 sizdi galaxy s21 ultra ozellikleri gorundu Fi6eFNYX | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

One UI 3.1 Sızdırıldıı: Galaxy S21 Ultra Özellikleri Görüldü

Ortaya çıkan bir One UI 3.1 sızıntısıyla Samsung Galaxy S21 Ultra özellikleri kendisini gösterdi. Firmanın gelecek amiral gemisi modeli olan Galaxy S21 Ultra, başka Galaxy S21 serisi modelleriyle birlikte 14 Ocak’ta tanıtılacak. Üstün özelliklere sahip olması beklenen modelin yazılım tarafında yetenekleri, haberi husus olan sızıntıda görülüyor.

Daha evvelden de Galaxy S21 Plus modelinin çalışır halini sızdıran ‘Jimmy is Promo’, bu sefer de Galaxy S21 Ultra’da yer alacağı belirtilen özellikleri sızdırdı. One UI ile kullanılabilecek olan özelliklerin amiral gemisi modelin piyasaya sunulmasıyla, kullanıcılarla buluşacağı aktarılıyor.

One UI 3.1, Galaxy S21 Ultra ile dikkat çekecek

Sızdırılan özellikler ortasında birinci olarak “Diğer aygıtlarda uygulamalara devam et” özelliği geliyor. İsminden da anlaşılacağı üzere bu özellikte, uygulamaları farklı aygıtlar üzerinde kullanmak mümkün olacak. Bu özelliğin kullanılabilmesi için Samsung hesabına muhtaçlık duyulacak. Bir görüşe nazaran bu özellik yalnızca Samsung Internet ve Samsung Notes için çalışacak. Fakat kullanıcıların basitçe datalarına ulaşması sağlanacak.

One UI 3.1

One UI 3.1 sürümü ile Samsung Galaxy S21 Ultra modeline art plan görüntüleri özelliği gelecek. Arama esnasında görüntülenmesi için seçilen AR emojisi, arama geldiği anlarda art planda yer alacak. Bununla birlikte kullanıcıların ana ekranda Google Keşfet ve Samsung Free ortasında seçim yapabileceği aktarılıyor. Ek olarak bu iki uygulama seçilmeden ekranın en sol kısmının boş kalmasını sağlamak da mümkün olacak.

One UI 3.1

Bir öbür özellik ise S Pen uyumluluğu oldu. Rastgele bir yenilik getirilmese de Galaxy S21 Ultra’nın “Air View”, “Air Command” ve “Screen Off” özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor. Sızan son özellikte ise “Director’s View” bulunuyor. Bu özellik sayesinde çekim esnasında farklı kameralar ortasında geçiş yapılması sağlanıyor. Özelliğin tıpkı anda iki kamera tarafından kayıt yapılabilmesine de imkan sağlayacağı belirtiliyor.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI